У “Миронівському хлібопродукті” оприлюднили свою версію занесення вірусу АЧС на Теофіпольщину

У “Миронівському хлібопродукті” припустили, що вріс Африканської чуми свиней на їхнє підприємство у селі Коров’є Теофіпольського району був занесений птахами.

«Припускаємо, вірус потрапив на ферму через птахів. Почалась масова міграція ворін. Вони вподобали дерева на території ферми, а птахи цього виду харчуються загиблими тваринами», – сказав головний фахівець МХП з тваринництва Олександр Білоус виданню landlord.ua.

Ринкова вартість вимушено забитих свиней становить 15 млн грн. Витрати на дезінфекцію прораховують.

Фіксація АЧС не вплине на експорт продукції, повідомили в МХП. Свинокомплекс розташований  окремо, інші тваринницькі об’єкти не попали в карантинну зону.

Як писав НГП, на підприємстві “Рідний край” (с. Коров’є, Теофіпольський район), де 10 серпня було виявлено захворювання Африканська чума свиней, утримувалося 6600 голів тварин.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

  1. Олігарх, в цьому році поїде можливо на один раз менше на відпочинок.

  2. Ворони своїх (МХП) свиней і їли…

  3. А що ткаке (сміюсь) вріс?

  4. ЗАВЕЗЛИ УСЕ СКОТОВОЗИ, ВОЗИКИ…… ПРОХІДНИЙ ДВІР. А НА ВОРОН ЛЕГКО СКЛАСТИ! НАШІ ВОРОНИ НІКУДИ НЕ МІГРУЮТЬ! ПРОСТО НА СЕБЕ НІХТО НЕ ХОЧЕ БРАТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ.

  5. А скільки ворін відловили??? Провели аналіз???

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.