Хмельницька ОДА погодила створення ще двох тергромад

Хмельницька ОДА затвердила висновок нових ОТГ на відповідність щодо добровільного об’єднання територіальних громад Конституції та законам України.

Відповідні розпорядження 9 і 11 серпня підписав перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко.

Таким чином, може з’явитися Антонінська селищна об’єднана територіальна громада Красилівського району. До неї ввійшло шість сільських рад і одна селищна.

Також добро отримала Слобідсько-Кульчієвецька сільська об’єднана територіальна громада Кам’янець-Подільського району, яка складатиметсья з трьох сільських рад.

Остаточне рішення має ухвалити Центральна виборча комісія, яка оголошує перші вибори у новостворених громадах.

Як писав НГП, цього року Хмельницька ОДА надала погодження трьом новим тергромадам: Олешинської сільської ОТГ (Хмельницький район), Солобковецької сільської ОТГ (Ярмолинецький район), Красилівської міської ОТГ.

Довідка НГП. На Хмельниччині діє 26 ОТГ загальною площею 8649 кв.км. (42% площі області), до яких увійшли 249 базових рад, 570 населених пунктів з населенням 342,1 тис. осіб.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Приїде центролохозатор в забите село… навішає лапші босякам трудягам .. . Наобіцяє золотих гір … голову сільради налякає РДА … що мовчи бо посадим .. .. потім усі дружно проголосують і віддадуть село жидам централізаторам!
    Страшно…. що далі?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.