У Славуті презентували проект будівництва сміттєпереробного заводу

У Славуті відбулося обговорення питання будівництва на території міста багатофункціонального Екоенергокомплексу поводження з побутовими відходами проекту Екотеплофікації Славути (заводу із переробки та утилізації сміття).

Про це повідомляє прес-служба Славутського МВК

За сприяння міської влади, дану зустріч організували представники Міністерства екології та природних ресурсів України ДП Укрекоінвест – Калуга Юрій Васильович, Міжнародного благодійного фонду «Екологія, Безпека та Розвиток» Кияненко Олександр, Вишняков Ігор, Гуменюк Олександр. Участь взяли також викладачі з Рівненського університету водного господарства, представники шепетівської громади, депутати Славутської міської ради, керівники комунальних підприємств, громадськість міста.

Організаторами заходу власне було презентовано проект Еко- енергокомплексу, головний принцип роботи якого заснований на порційній переробці ТПВ термохімічними методами, з викидами що відповідають жорстким екологічним вимогам Євросоюзу.

Такий комплекс дасть можливість перероблювати до 40 тонн в рік твердих побутових відходів, з виробленням електроенергії і тепла із відсортованого сміття (пластик, папір, харчові та рослинні відходи, інші відходи), номінальною потужністю 2,5 МВт.

Отримуючи у майбутньому електроенергію та тепло, місто зможе використовувати їх на власні потреби, таким чином, зменшуючи свою енергозалежність.

Також обговорювали питання, де можна було б розмістити даний об’єкт, щоб максимально використовувати вироблене тепло та розвивати інвестиційну складову, тобто залучати в цей проект інвестиційні кошти.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Скільки … скільки – 40 тонн в рік ???? Нафі….. такий комплекс

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.