В Антимонопольному комітеті побачили порушення в діях Хмельницької міськради

Хмельницьке облаасне територіальне відділення Антимонопольного комітету внесло рекомендації Хмельницькій міській раді про припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Як повідомляє прес-служба відомства, міська рада прийняла рішення, якими заборонила розміщення нових та розширення існуючих тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та встановила додаткові зобов’язання при отриманні паспорту прив’язки як основного документу на встановлення тимчасових споруд. Такі дії суперечать чинному законодавству, вважають в облАМК.

Встановлення хмельницькою владою заборони розміщення нових та розширення існуючих тимчасових споруд може призвести до обмеження конкуренції та надання окремим суб’єктам господарювання переваг, які здійснюють свою діяльність на ринку реалізації товарів, надання послуг і виконання робіт у тимчасових спорудах.

Встановлення Хмельницькою міською радою додаткових зобов’язань при отриманні паспорту прив’язки як основного документу на встановлення тимчасових споруд може призвести до необґрунтованої відмови у видачі такого паспорту та створити перешкоди у здійсненні підприємницької діяльності і розвитку конкуренції на ринку.

Як наслідок, окремі суб’єкти господарювання можуть здобувати переваги над іншими не завдяки власним досягненням, а в внаслідок дії інших факторів, зокрема, впливу органів місцевого самоврядування.

На виконання рекомендацій Хмельницька міська рада повідомила, що ці рішення прийняті в межах повноважень та у відповідності до вимог чинного законодавства України, тобто рекомендації Відділення виконані не були, у зв’язку з чим розпочато розгляд справ. Збір доказів у справах триває.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

 1. Посмотрите на себя со стороны и здесь и в фейсбуке – все у вас розпочато все открываете какие то дела – на выходе что – все ваши решения ничего не стоят или ломаются в судах

  • Шановний ти на себе зі сторони спочатку подивись. А потім дорікай комусь. Ок.

 2. Анонимный то Олуйко ?

   • А конкуренція повинна бути. Інакше, що ж це за капіталізм. Це олігархізм.
    Доречі, звертання “шановний” у нас на Україні в останній час зовсім змінило своє значення, і скоріше стало виказувати зневагу, ніж повагу.

    • Анонімний то Сергій я не думаю, що людина такого рівня стала б писати Вам тут якісь речі. Замість того щоб критикувати йшли б щось добре робити. Теж мені знавці конкуренції олігархізму та капіталізму і слів шановний.

     • Псевдопатріоте та недознавець нешановний Анонімний, навчись писати хоча б українською, а потім вже “роби” зауваження розумним та грамотним людям та повчай їх. Ти кажешь – “роби”, а я впевнений, що сам ти ніколи не “робив”, а зараз тільки”робиш” вигляд, що щось “робиш”, і “робити” (працювати) на благо людей та держави ніколи вже не будеш. Ви (множина, а не повага) тільки руйнувати вмієте. Адже зруйнували і промисловість, і економіку, і культуру, і, в кінці кінців, суспільство та державу (як кажуть “кацапи” – “факт на лицо”), якраз на вигоду і Росії (Путіну), і “Заходу”.
      Зневажаю вас.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.