Хмельницька міськрада озвучила нові правила для перевізників міста

Відбулися громадські обговорення щодо майбутнього конкурсу перевізників за участю керівництва управління транспорту і зв’язку, перевізників, водіїв, пасажирів.

Про це повідомляє Хмельницька міська рада.

Заступник міського голови Андрій Бондаренко повідомив, що нові правила перевезень, починаючи з наступного року, будуть значно суворішими для перевізників і у разі трикратного порушення міська влада може розірвати контракт з перевізником.

«Ми плануємо ліквідувати блочну систему, оскільки на сьогодні є п’ять великих перевізників, які мають по 10-12 маршрутів, розірвання контракту з якимось з них може призвести до транспортного колапсу. Саме тому за новими правилами об’єктом конкурсу будуть не блоки, а маршрути – максимум три, – говорить Андрій Бондаренко. –  GPS-навігація – обов’язкова умова допущення до конкурсу. Крім того, в управлінні транспорту і зв’язку планується створити диспетчерський центр, який буде відслідковувати дотримання графіків на маршрутах».

Прописані чіткі вимоги щодо музики, реклами, зовнішнього вигляду водія. Транспорт має зупинятися виключно на зупинках громадського транспорту. Розмови, паління водія по телефону під час руху, безпідставні відмови у пільговому проїзді – усе це буде фіксуватися, як порушення і може тягнути у подальшому розірвання контракту з перевізником. Також транспортною реформою передбачене збільшення кількості саме великогабаритного транспорту.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 13

 1. Будет ли толк от этого.

 2. Вода камень точит. Давно пора монополию заканчивать. И старые грузовые сараи пора не допускать до маршрутов.

  • и от куда ж такие интузиасты берутся?
   старые комуникации вас устраивают, а мерседесы для Вас уже сараи! как это “по-хохлятски”!!!
   Извините, если кого обидел, но зачем такое ляпать! Такое впечатление, что у нас уже всё на высшем уровне – только вот транспорт на уровне телег! Почему комунальщиков не заставят купить новейшую технику? Не купить за наши налоги, а купить за денигь которые они заработали! Пусть покажут качество работы! Или они только убытки могут показать?

   • И старый разваленный мерседес может быть сараем! Поэтому нафиг с пляжа! Даешь дорогу нормальным полноразмерным автобусам, а не богданам. иванам и прочим переделанным в скотовозы грузовым мерсам и фольксам.

   • А які гроші заробляють комунальники. Відремонтували прибудинкову територія, заасфальтували дорогу. Ми ж не платимо прямо за ці роботи, а опосередковано, тобто, наповнюючи бюджет. То яким чином комунальники мають заробити гроші на нову техніку?

    • Що значить не платимо! Опосередковано – то не платимо?
     Якщо Ви не знали наші комунальники асфальт не кладуть – а лише наймають підрядників. а підрядники безкоштовно не працюють!

 3. На нові умови прийде новий первізник, із “своїх”, який на крадені гроші купить великі автобуси і монополізує ринок викинувши з нього малих перевізників.Впевнений таке підприємтсво вже є і саме під нього свободівці наспиали нові правила. І ложили вони великі надії на громадян Хмельницького ….

  • Ну и нах надо эти мали пэрэвизныки со своими жлобоспринтерами, если там уровень зимбабве? Поедьте в Винницу, оцените уровень перевозок после тарнспортной реформы. Небо и земля по сравнению с Хмельницким.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.