На Хмельниччині у липні інфляція становила 0,4%

Ціни на споживчому ринку Хмельницької області в липні порівняно з попереднім місяцем зросли на 0,4%.

Як повідомляє Головне управління статистики в області, найбільше подорожчали м’ясо птиці, свинина та сало (на 8,6%, 6,2% та 5,7%, відповідно). На 1,8–0,3% підвищились ціни на манні крупи, рис, яловичину, рибу та продукти з риби, молоко та кисломолочну продукцію, кондитерські вироби з борошна, вершкове масло, макаронні вироби, безалкогольні напої.

Водночас на 5,7–1,1% подешевшали гречані крупи, овочі, яйця, фрукти, сіль.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби збільшились на 1,2%, у т.ч. на тютюнові вироби – на 1,4%, алкогольні напої – на 1%.

Зниження цін на одяг та взуття у липні становило 3,2%, зокрема, на взуття – 3,5%, одяг – 3%.

На зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,3% вплинуло підвищення тарифів на водопостачання на 3,3%, каналізацію – на 2,8%, збільшення плати за оренду житла – на 1%.

У сфері охорони здоров’я ціни знизились на 0,8%, при цьому фармацевтична продукція подешевшала на 1,1%, навпаки, дорожчими на 7,7% стали послуги санаторно-курортних установ.

Ціни на транспорт у цілому зменшились на 0,2% за рахунок здешевлення палива та мастил на 1,5%, автомобілів – на 0,4%. Поряд з цим на 8,0% подорожчав проїзд у міжміському поїзді.

Крім того, зниження цін зафіксовано у сферах зв’язку (на 0,4%), відпочинку та культури (на 0,2%).

В цілому за січень-липень цього року інфляція в області була 8,2% (за сім місяців 2016-го – 5,7%).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.