У Хмельницькій області на свинофермі олігарха Косюка зафіксований випадок Африканської чуми

На свинофермі філії «Рідний край» ПрАТ «Зернопродук МХП» (село Коров’є Теофіпольського району) зафіксований випадок захворювання тварин на Африканську чуму.

Про це зазначено у висновку київського державного науково-дослідного інституту лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи від 11 серпня, інформує прес-служба Теофіпольської райдержадміністрації.

Того ж дня районна протиепізоотична комісія оголосила оголосила свиноферму неблагополучним пунктом щодо Африканської чуми свиней і встановила на ній карантин.

Крім цього, комісія визначила захисту, яка безпосередньо межує з епізоотичним осередком (не менше 3 км), куди ввійшли смт Теофіполь, села Коров’є, Михнівка, Новоставці, Кривовілька.

Наразі створено оперативний штаб з ліквідації надзвичайної ситуації, куди ввійшли представники РДА, ветеринарної медицини, Держпрдспоживслужби, ДСНС і поліції.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, 99% акцій ПрАТ «Зернопродук МХП» володіє Юрій Косюк. За версією бізнес-видань, входить до 20-ки багатих людей України.

Як писав НГП, 13 листопада 2016 року у селі Воронківці Старокостянтинівського району на свинофермі ТОВ “Подільський бекон” зафіксований спалах Африканської чуми свиней.

У результаті було спалено 7,5 тис. голів тварин.

Довідково. Африканська чума свиней (хвороба Монтгомері) – контагіозне вірусне захворювання свійських і диких свиней. Для людини вірус АЧС небезпеки не несе. Захворювання передається при прямому контакті хворих тварин і здорових, через продукти зі свинини, кліщами і механічно (транспортними засобами, при переміщенні людей і тварин). Вакцини від захворювання немає. Майже все поголів`я хворих свиней гине. Вірус знищується виключно шляхом нагрівання до високих температур.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 15

 1. Тут справа не в олігарху. а в тому що сунеться катастрофа на людські свині. Олігарх переживе..

 2. Як звучить!!!! На свинофермі олігарха Косюка!!! Мало хто зумів стати олігархом на свинофермі))

 3. Заготовачі(возики) за день знизили ціну з 45грн/кг до 15грн….. Кому біда кому заробітки….

 4. Спалюють ті свині ,мало не в населеному пункті, дим чорний верне клубком, а ви люди дихайте. Вот такі порядки.

  • А що робити??? Де прикажете палити? Саме сумно те що выдшкодовувати прийдеться мысцевому бюджету!!! А Прокопчук прибор ложив на те!

 5. алим кто тебя любит?..соскучился за славой..)..то не ты активистов заминировал?)

  • Його люблять такі самі гейевропейці як і він сам. У часи Січі таким вертілам як Міщук козаки надавали роль флюгера, що крутиться дупою на кілкові. Від такого дійства що одні, що інший отримували неперевершене задоволення

 6. Так нехай влада зараз і відпрацьовує, скільки з Прокопчука зтягували на особисті потреби, прикриваючись що для людей стараються….а от зараз то тільки проблема Прокопчука???? ні люди дорогенькі,це проблема спільна- як говориться в народі – гуртом і батька легше бити, а гурту то нема…всі собі кайфують в стороні, то у відпустках то ще десь…..ніхто навіть з керівництва і на комплексі не був, не запитав чи потрібна якась допомога??? а говорити і керувати всі можуть, а на даний момент маємо що маємо! да я не захищаю Прокопчука тут його винна є, але не такий херовий він керівник як думають і говорять, в районі за його підтримки багато чого зробленно, а поки залишаеться зібратись гуртом і не дивитись що це чужа провина та проблема а працювати разом!!!!

 7. Везде Мищук! Музей,клуб,земля,свинья,везде он. Начитанный или прогрессивный?Вы всем надоели,а для меня потерялись тогда,когда в майке с английскими словами я вас увидела в ефире. Вы лжепатриот,так себе украинец,раз своего ребенка отправили учиться в Польшу. Это вы идейный и принципиальный,честный для замыливания глаз идиот!

 8. Заховайся Мiщук! Йди в поля,працюй,а не плети язиком! Багато на себе взяв,не донесеш! Ганьба брехуну!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.