Суд не дозволив депутату Харкавому зняти електронний браслет

Солом’янський районний суд Києва не дозволив депутату Хмельницької облради Миколі Харкавому зняти електронний браслет.

Про це зазначено в ухвалі суду від 4 серпня.

Адвокат обранця Плахотнюк у суді пояснив, що зазначений браслет працює з недоліками, постійно виникають помилкові спрацювання. Ці обставини створюють для його клієнта значні незручності, оскільки дзвінки чергового відбуваються як вдень, так і вночі.

Сам Харкавий додав, що несправний електронний браслет створює для нього певні незручності. Він зауважив, що наразі проходить лікування в медзакладі на території Кам’янця-Подільського, але з невідомих причин лікувальна установа знаходиться поза дозволеною зоною його переміщення.

Натомість слідчий суддя Коробенко вважає, що наведені причини не можуть бути підставою для зняття електронного браслету з депутата Харкавого. На думку суду, якщо є неполадки електронного засобу, його необхідно відремонтувати або замінити.

Водночас Солом’янський райсуд задовольнив клопотання адвоката у частині розширення пересування підозрюваного депутата. Нагадаємо, що Харковому було дозволено вільно пересувати лише Кам’янцем-Подільським. Якщо він хотів виїхати за межі міста, мав одержати добро детектива чи прокурора.

Суд з’ясував, що Харкавий обрався депутатом на виборчому окрузі, який розташований межами Кам’янця-Подільського. А тому, щоб не перешкоджати оперативному та ефективному виконанню депутатом обласної ради своїх повноважень, обранцю дозволили вільно пересуватить у Хмельницькій області.

Разом з тим, суддя Коробенко вважає не доцільним повне скасування обмеження Харкавому у пересуванні територією України.

Як писав НГП, депутат Хмельницької обласної ради (“За конкретні справи”) Микола Харкавий підозрюєтьбся у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.15, ч.4 ст.190 («Шахрайство»), ч.4 ст.27, ч.2 ст.15, ч.4 ст.369 («Підбурювання до надання неправомірної винагороди службовій особі») Кримінального кодексу України.

Політик був затриманий на 50 тис. дол, які отримав від директора комунального закладу освіти. Кошти були вилучені в одному з номерів готелю дружини обранця.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. хоть одна приятная новость..

    • Думаю багато людей підтримають щоб і тобі його оділи – бо є за що. сидів би і грівся в тому гімні що біля тебе і не гавкав – це саме краще, що можна тобі порадити. Якщо зовсім не дурний то замовкни на років 50. Долбо@ місцевого розливу.

  2. Суддя Солом’янського районного суду м. Києва Коробенко С.В. вчинив підроблення і виносить неправосудні рішення
    http://proisvol.info/2017/11/03/korobenko-s-v-vchiniv-pidroblennya-i-vinis-nepravosudnu-uxvalu/

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.