На Хмельниччині за корупцію засуджено 12 осіб, ще 64 корупціонери відбулися штрафами

Протягом січня-червня цього року у Хмельницькій області за корупційні злочини засуджено 12 осіб.

Про це сказано у статистичному збірнику, який оприлюднив Верховний суд України.

Згідно з офіційними даними, доведеними до вироку вважаються справи проти 3 державних службовців, 2 посадовців органів місцевого самоврядування, одного поліцейського та військовослужбовця.

таблиця1

Загалом, з початку року до судів Хмельниччини надійшов 61 обвинувальний акт за фактами корупції з них 17 були розглянені судами.

Крім цього, за шість місяців 64 особи на Хмельниччині притягнені до адміністратичвної відповідальності за вчинення корупційних злочинів. Серед них 21 держслужбовець, по 18 депутатів та посадовців органів місцевого самоврядування, 5 сільських, селищних та міських голів та одного суддю.

Загальна сума накладених штрафів становила 141,1 тис. грн.

таблиця2

В цілому, по Україні у січні-червні 2017 року до судів надійшло 4444 справи про корупційні злочини, розглянуто було 2063. За вчинення корупційних злочинів притягнуто до кримінальної відповідальності 469 осіб, до адміністративної – 903.

При цьому до позбавлення волі засуджено 121 особу, виправдані – 77, закрито провадження проти 110.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Де фамілії,люди героїв повині знати,а так це фейк

  2. Та які герої? Про що ви говорите. Там мабуть з цих людей, половина – це сільські депутати, чи дрібні посадовці – офісні миші, що в електронній декларації сарая не вказали, чи інше майно не так відобразили. В нас же на таких в країні корупцію розкривають.

    • Тих хто грабує державу, не сплочує податки а дає дань на верх… у нас не карають…. а кришують… бо так усім вигідно…. а це так для
      /безбожних/…. нічого не помінялось .. ..

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.