У Хмельницькому обговорили можливості співпраці з Посольством США

Відбулася зустріч міської влади з представниками Посольства США в Україні. У ході зустрічі обговорили можливості співпраці між Хмельницьким та Посольством Сполучених Штатів.

Антон Купер, співробітник політичного відділу Посольства США в Україні, цікавився пріоритетами влади, проблемами міста й планами влади.

Про це повідомляє Хмельницька міська рада.

«Наша зустріч дуже важлива, адже для того, аби краще розуміти ситуацією та якісніше надавати сприяння Україні та вашому місту зокрема, нам би хотілося почути саме від вас про реалії, загальні проблеми та ваші цілі”, – говорить Антон Купер.

Міський голова переконаний, що від оновлення міського господарства, налагодження інфраструктури міста залежать і притоки інвестиції у місто.

«Головна проблематика, з якою ми стикаємося – це застаріла інфраструктура міського господарства. Комунікації, дороги, об’єкти соціальної сфери – усе господарство потребує капітального ремонту та оновлення».

Також Олександр Симчишин розповів про інвестиційні проекти, над якими працює міська влада. Про роботу над створенням індустріального парку та сміттєпереробного заводу.

Антон Купер, у свою чергу, попросив надати пропозиції інвестиційних проектів й висловив сподівання, що співпраця між Посольством США та Хмельницьким буде лише зміцнюватися.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Парк ще не створили?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.