На Хмельниччині найбільш ураженою тіньовими тендерними схемами стала сфера будівництва

Протягом семи місяців 2017 року оперативними та слідчими підрозділами Державної фіскальної служби у Хмельницькій області внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 9 повідомлень про вчинення кримінальних правопорушень службовими особами суб‘єктів господарювання, які мали відношення до бюджетної сфери. При цьому 1 кримінальне провадження порушено щодо замовника та 8 кримінальних проваджень стосовно переможців тендерів.

Про це повідомляє ДФС Хмельниччини.

Втрати бюджету від махінацій з бюджетними коштами склали 5 мільйонів гривень. Водночас до бюджету уже відшкодовано майже 2 мільйони гривень завданих збитків.

За статистикою ДФС Хмельниччини найбільш ураженою тіньовими тендерними схемами на теренах регіону стала сфера будівництва, особливо це стосується капітального ремонту та реконструкції об‘єктів комунальної власності. Крім того, зловживання, пов‘язані з порушеннями вимог бюджетного законодавства, виявлялись у лісовому господарстві, агропромисловому комплексі та енергетиці.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. При підготовці документації до тендерних торгів замовники відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» можуть визначати в критеріях умови щодо визначення розміру кошторисної заробітної плати на підставі розрахунку, виконаного відповідно до Порядку, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 20 жовтня 2016 року № 281, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 11 листопада 2016 року за № 1469/29599 (зі змінами, внесеними наказом Мінрегіону від 20.02.2017 № 33, зареєстрованим у Мін’юсті 28.02.2017 за № 273/30141), повідомляє.
    Орієнтовний розмір заробітної плати, який доцільно враховувати у 2017 році при визначенні вартості будівництва об’єктів, що споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії, складає від 3590 до 5500 гривень…
    За таку заробітну плату не один кваліфкований робітник працювати не хоче і не буде. Усі такі працівники або працюють на т.з. «комерційних» об’єктах, або, що вірогідніше, давно вже «втікли» за заробітками за кордон.
    Тобто, ті, хто виграють тендери, розраховують на якісь «оборудки», інакше, працювати вони не будуть / не зможуть (інакше – збитки).

  2. А чого це наш “об’єктивний” та “незалежний” портал не висвітлює наступну проблему, а саме те, що зареєстроване в м. Хмельницькому ДП МОУ “Воєнконверс-43” збирається на території Хмельницького р-ну (Копистинська сільрада, с. Івашківці) на відстані кількох кілометрів від м. Хмельницького здійснювати утилізацію залишившихся на Україні залишки залишків (саме так – залишки залишків) компонентів рідкого ракетного палива шляхом їх спалення, використовуючи при цьому технологію та бувше військове мобільне устаткування (не призначене для промислової утилізпції) 60-их (!!!) років!

  3. Ви не Путенко, Ви Хмельничанин з велико1 л1тери, Вам щонайменше бути начальником управл1ння архбудконтролю, а не просто бути молодим пенс1онером, який допомагае 1нвал1дам у п1дземному переход1. Удач1 Вам, шановний !

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.