Старокостянтинівське ТОВ «АГРО-ОРМС» купить Шепетівський цукровий комбінат

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив ТОВ «Агро-Ормс» придбати більше 50% Шепетівського цукрового комбінату у корпорації «Сварог Вест Груп». Про це повідомляє  портал Agravery.

За держреєстром юросіб і фізосіб-підприємців, засновником і кінцевим бенефіціаром «Агро-Ормс» є Олександр Співак, а основним видом діяльності самого підприємства, що перебуває в селі Яремичі Старокостянтинівського району, є вирощування зернових і олійних культур.

Крім того, відповідно до реєстру, ТОВ «Агро-Ормс» і Михайло Співак зазначені серед засновників ТОВ «Старокостянтинівцукор» (Хмельницька область).

Так, 87,11% ПрАТ «Шепетівський цукровий комбінат» володіє ТОВ «Торговий дім “Шепетівський цукор”», що входить до корпорації «Сварог Вест Груп», як зазначено на сайті самої корпорації.

За держреєстром юросіб і фізосіб-підприємців, кінцевим бенефіціаром ПрАТ «Шепетівський цукровий комбінат» є Коукос Іоаннис (Кіпр).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Куокос такой же сладкоежка как и Петруша.

  2. Сварог принадлежит семье Буряка, которая и есть конечным собственником. С Кипра просто доверительное управление осуществляется, эту информацию при желании без проблем можно найти в сети Интернет, журналисты НГП явно обленились, возможно от жары.

  3. Та Співак просто маріонетка в руках олігархів при владі.Йде простий віджим, а співак просто виконує вказівку.Все майно, то майно солодкого хлопчика, так як і проект аграрна партія.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.