На продовження будівництва Чернелівського водогону можуть витратити понад 70 млн. грн

Міське комунальне підприємство “Хмельницькводоканал” оголосило тендер на будівництво другої черги водогону від с.Чернелівка Красилівського району до Хмельницького орієтовною вартістю 71,5 млн. грн.

Відповідне повідомлення 7 серпня з’явилося на сайті ProZorro.

Планується збудувати майже 5 нових кілометрів водогону зі склоплатикових труб. Крім цього, фірма-підрядник, яка виграє тендер, повинна пробурити одну артезіанську свердловину на Чернелівському родовищі підземних вод.

Як писав НГП, наразі побудовано 15,7 км Чернелівського водогону, що становить 46,2% від його загальної протяжності. При будівництві водогону впроваджуються новітні технології транспортування води, що дозволить уникнути у майбутньому проблем швидкого замулювання і корозії трубопроводівта зберегти якість питної води.

Раніше мер Олександр Симчишин заявив, що у 2017 році Хмельницький розраховує отримати з держбюджету 50 млн. грн на будівництво другої черги Чернелівського водогону.

Як відомо, Чернелівський водопровід на 80% забезпечує водою місто Хмельницький.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

  1. Симчишин толковий мер. Добудує Чернелівку, яку мучать вже більше 10 років і мости робить і садочки будує

    • Через 10 років? Краще б водогін закінчили, ніж велодоріжки будувати, які нікому непотрібні!

  2. це гроші роблять а не мер.

  3. Нехай ваш мер будує водогін з південного бугу. Бо в красилівському районі так води не має… але кому я це кажу….. всі сцикливі … ЛОПУХИ…. трасуться і думають нашої воно мені… в мене зараз є то добре, навіщо мені носа туди пхати .. .. от така влада у нас в красилівському районі….

    • Причому вода з підземного сховища до Красилівського району. ви в школу взагалі ходили?
      води немає в криницях ніде. клімат змінився, криниці висохли по всій країні.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.