Кам’янецького перевізника змусили знизити тариф

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ФОП Брижака А.О. (с. Мукша, Кам’янець – Подільський район) на 6 тис. грн за зловживання монопольним (домінуючим) становищем.

Про це повідомляє видання «Вдало».

Розглянувши звернення жителів с. Смотрич Кам’янець – Подільського району, Відділення встановило, що ФОП Брижак А.О. встановив економічно необґрунтований тариф на проїзд на маршруті №0843 «Кам’янець – Подільський – Смотрич».

З 17 січня 2017 року перевізник встановив тариф на рівні 0,78 грн. за пасажиро-кілометр. Попередній тариф на проїзд по цьому маршруту застосовувався з квітня 2015 року і становив 0,54 грн. за пасажиро-кілометр. Завищення вартості пального та заниження запланованих річних обсягів  перевезень призвело до встановлення та застосування економічно необґрунтованого тарифу на проїзд.

У ході розгляду справи ФОП Брижак А.О. знизив вартість проїзду на вищезазначеному маршруті з 0,78 грн. до 0,65 грн. за пасажиро-кілометр.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Кровопийце надо было пару бусов спалить. Тогда бы поехал и за 50 копеек пасажиро -километр.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.