У Хмельницькому на тиждень припинять трансляцію ефірного телебачення і радіомовлення

У Хмельницькій філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення повідомляють, що у зв’язку з фарбуванням радіотелевізійної вежі у Хмельницькому та у Хмельницькому районі буде відсутнє ефірне телебачення та радіомовлення.

Про це повідомляє Хмельницька міська рада.

Планові ремонтні роботи мають розпочатися 8 серпня, а завершитися – 15 серпня, триватимуть з 8.00 до 17.00 години.

“Тимчасове припинення трансляції стосується лише ефірного телебачення і радіомовлення. Споживачі кабельного телебачення ніяких змін не відчують. Окрім обласного центру і Хмельницького району трансляція теле- і радіоканалів не змінюватиметься”, – каже Олександр Соболєв, директор Хмельницької філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 9

  1. ха ..алима не увидят на сели…а в городе этот флуд уже слышал…

  2. Можно навсегда закрыть на Владимирской,нечего смотреть!

  3. Да,раньше показывали программы про поофессии,а теперь овощи. Злободневно! Если есть где собрать овощи. Но мне больше нравится Колисниченко под фонарем,с тенью на шее. А вообще,стыдно,так пиарила себя Павлюк,также делает Колиснеченко. Та хоть баба красивая была,а эта… Помолчу. Не дело директору мордой светить,скоро сокращение,думать надо за людей,помещение. Печально

  4. Нехай припинять назавжди! Помилок в розмовах повно,хаха,хохо. Ви що? Готуватись треба! Голоса таке щось,для сприйнятття на слух не дуже. Ця Юля повна,не хочу образити,але вона верещить,наголоси неправильно ставить. Доя кого це все? Все це для кого? Що нового з ютубу!? Ми вже давно прочитали,Ви сказали. Примитив !

  5. Мочилово! Скоро на программах будуть Лена та Таня! Чому не поставили Ларису? Ну чому?А так дивимось Алимов в порванных майках! Бабийчук! Сядь рядом в лифчике,рейтинг обеспечен.Марина! Ти злий,бездарний пес телебачення! Навчись розмовляти з людьми.

  6. Вибачте! Ви Павлюк Оленка?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.