Корнійчук дозволив створити нову тергромаду на Хмельниччині

Голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук погодив добровільне об’єднання Красилівської міської об’єднаної територіальної громади.

Відповідне розпорядження очільник краю підписав 1 серпня.

До її складу ввійшло 6 сільських рад району (Волицька, Дружненська, Заставківська, Кульчинівська, Кульчинківська, Чепелівська) і одна Красилівська міська рада.

Як відомо, з початку Хмельницька ОДА погодила об’єднання трьох нових тергромад: Олешинської сільської об’єднаної територіальної громади Хмельницького району (увійшло дві сільські ради), Солобковецької сільської об’єднаної територіальної громади Ярмолинецького району (складається з чотирьох сільських рад) і Городоцької міської об’єднаної територіальної громади, в яку увійшли 18 сільських рад і одна міська.

Остаточне рішення за Центральною виборчою комісією, яка оголошує перші вибори у новостворених громадах.

Довідка НГП. На Хмельниччині діє 26 ОТГ загальною площею 8649 кв.км. (42% площі області), до яких увійшли 249 базових рад, 570 населених пунктів з населенням 342,1 тис. осіб.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 15

 1. Дурдом сонечко!!!!

 2. алима не забудьте …..он вам отчет подпишет….

 3. Нормально. Всі цивілізовані краіни це зрбили. Нормально.

 4. Україні до цивилізованих країн по рівні розвитку треба 150 років….

  • Колись треба починати ставати цивілізованими.

   • Цивилізованим розпочинати ставати потрібно з себе…. а коли ти при владі і сам по вуха в корупції, рішалові, та відкатах -то яка децентралізація може бути….
    у державі бардак… рейдерство, війна, сумашетша
    Корупція, долар по 26 , нестабільна економіка… а ти кажеш розпочинати…..що розпочинати валити державу…. бо вам ще цього мало…? Ви порядок спочатку навіть а потім реформуйтесь та хоч трансформуйтесь….рехформаторі
    боягузи… всі за свою шкуру трасетись.!

 5. Необхідно відмітити безграмотність автора, ОДА не давала ніякого дозволу для створення громад, є розпорядження ОДА про надання висновку щодо відповідності проекту рішень громад законодавству

 6. Красилівська міська рада навіть снігу зимою відгорнути у красилові не може…. вони ще села хочуть брати! Толку не буде 100%! А говорити що буде усе дуже класно та повно грошей це бла бла бла… брехня!

  • Позбирала ніла всю бідноту району. А з того толк який..?… у Красилові бардак обїздна дорога розбила, все заросше бур’яном.. . Кругом повно сміття…. одним словом бардак….і ще села бідні приєднують….це кошмар .. .. а міський голова нам красилівчанам нагадує артиста з погорілого театру…. що він є а що немає яка різниця…. він все одно питає нілу- чи можна у туалет попікати вийти…. ганьба…. це не влада а сцикливі ЛОПУХИ….

 7. І Вишнівську туди “на царство”!!!

  • наташу вишнівську туди чи сюди…всеодно ніякої різниці не буде…тільки кричати та піаритися буде…і без різниці де…чи в комуністичній партії…чи в свободі…чи в конкретних справах….тупа криклива та брехлива баба…

 8. За сніг дуже правильно пригадали, бо такої безгосподарності в Красилові люди не бачили віть 90-ріфчного віку. А подивіться, що робиться на цвинтарі. Він зарііс бурянами в ріст людини. Такіж вони вродили і навколо цвинтаря. В жодному селі такого не побачите. Ні розуму, ні совісті не мають люди, які за це відповідають і зарплати отримують. Та й голові міської ради асе це до лампочки.
  Висновок: бідний наш Красилів , ДУЖЕ БІДНИЙ НА КЕРІВНИЦТВО

 9. Відчули невдахи, що скоро вибори в Красилові – похвалитись не мають чим, то все критикують. Кожному своє

 10. Стебло,Стебло! Вона наведе порядок,вкраде все!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.