На Хмельниччині заборгованість із зарплат зросла втричі

У Хмельницькій області загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати на 1 липня становила 6 млн. грн (на початок року борги становили майже 2 млн. грн).

Як повідомляє Головнеу управління статистики в області, основна частка боргу з виплати заробітної плати (72,9%) припадала на підприємства промисловості, 11,1% – будівництва. З кожних 100 невиплачених гривень 68 заборгували своїм працівникам підприємства Полонського району, 12 – Хмельницького, та 10 – Ярмолинецького району.

У структурі загальної суми заборгованості 93,5% утворено на підприємствах, до яких впроваджена процедура відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом та 6,5 % – на економічно активних підприємствах.

Вчасно не отримали заробітну плату 106 осіб економічно активних підприємств. Кожному з них не виплачено в середньому по 3672 грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. Надо срочно гоцману повышать минималку. Тогда все еле дышашие предприятия быстрее отдадут богу душу. И все смогут воспользоваться результатами безвиза : посетить клубнично-огуречные плантации Польши.

  2. то жиди виноватые?..витя шо робиты?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.