Хмельниччина – лідер по виробництву молока

В першому півріччі цього року сільгоспвиробниками області забезпечено ріст виробництва тваринницької продукції. По всіх категоріях господарств індекс виробництва валової продукції тваринництва становить 102,8%, і по цьому показнику Хмельницька область зайняла друге місце в державі, в сільськогосподарських підприємствах  індекс виробництва становить 104,2% (5 місце), в господарствах населення 101,7% (ІІ – місце).

Про це повідомляє Хмельницька ОДА.

За темпами росту виробництва молока, в усіх категоріях господарств, ми зайняли серед областей України І-місце, м’яса – 7 місце, яєць з 23 піднялися до 16 місця.

Якщо говорити про виробництво основних видів продукції тваринництва, то за 6 місяців цього року сільгосппідприємствами вирощено 25,2 тис. тонн м’яса, що на 11% більше відповідного періоду минулого року, виробництво молока зросло майже на 4%  і становить 80 тис. тонн.

Необхідно відзначити позитивну тенденцію у галузі тваринництва, активне інвестування приватних коштів господарюючими суб’єктами у його розвиток.

На перспективу збільшення виробництва продукції тваринництва та чисельності поголів’я тварин в с/г підприємствах в 2017 році продовжені роботи з будівництва тваринницьких ферм і комплексів та їх розширенню, зокрема у ФГ «Маїс» с. Масівці Хмельницького та  ФГ «Бізон»-с. Сахнівці Старокостянтинівського районів – приміщень для утримання молодняка великої рогатої худоби відповідно  на 300 голів та 400 голів, ПП «Аграрна компанія 2004» с.Доброгоща Хмельницького району – відгодівельного свинокомплексу на 12 тис. гол., в с.Свіршківці Чемеровецького району – другої черги свинорепродуктора на 1,6 тис. гол., с.Бубнівка Городоцького району – свинокомплексу на 4 тис. гол., ТОВ «Камчатка» – с.Теліженці Ізяславського району – четвертого модулю свинокомплекса – репродуктора  на 600 голів, ТОВ «Грінлайн Агрогруп» с. Вербка Ярмолинецького району будівництво модульних площадок ангарного типу для відгодівлі свиней на 500 голів.

Крім цього, в с. Великий Скнит – Славутського району товариством з обмеженою відповідальністю «Еко-Міт» впроваджується інвестиційний проект по відгодівлі великої рогатої худоби, де проводиться закупівля молодняка в особистих господарствах населення та по с/г підприємствах і вже знаходиться на відгодівлі 1,5 тис. голів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.