Хмельниччина друга серед регіонів України за темпом виробництва сільськогосподарської продукції

За темпом обсягу виробництва сільськогосподарської продукції по всіх категоріях господарств  область займає 2 місце серед регіонів України.

Про це повідомляє Хмельницька ОДА.

Нарощування обсягів виробництва валової продукції в сільськогосподарських підприємствах забезпечено у тринадцяти районах області, найбільше у Ярмолинецькому (124,6%), Ізяславському (121,7%), Волочиському (121,9%) районах.

За результатами моніторингу за червень поточного року середня заробітна плата в розрахунку на одного штатного працівника  сільського господарства, за основним колом звітності становить 5682 грн., що на 29% перевищує аналогічний показник минулого року.

У 6 районах області, а саме, Деражнянському, Кам’янець-Подільському, Летичівському, Старокостянтинівському, Теофіпольському та  Хмельницькому  середня заробітна плата становить від 6600 грн до 9337 грн., у 5 районах – Віньковецькому, Городоцькому, Красилівському, Полонському,  Шепетівському – понад 5000 грн.

76 сільгосппідприємств області основного кола звітності  забезпечили у червні поточного року виплату заробітної плати у розмірі від  3201 до 5000 гривень, 44 сільгосппідприємства – більше 5000 гривень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.