Суди водять колами комунальників зі Старокостянтинова, котрі виступають за ввезення львівського сміття

Старокостянтинівський комбінат комунальних підприємств хоче скасувати рішення 19 (позачергової) сесії Старокостянтинівської міської ради від 2 червня 2017 року, яким заборонено ввезення побутових відходів з Львова на територію місцевого сміттєзвалища.

Про це свідчить ряд судових рішень.

Комунальне підприємство вважає, що Старокостянтинівська міська рада втручається в господарську діяльність підприємства і незаконно зобов’язала його розірвати договір намірів про співпрацю від 26 квітня 2017 року.

Комунальники зіслалися на положеннями п. 2.2.7 Статуту Старокостянтинівського комбінату комунальних підприємств (нова редакція), де сказано: “в межах своєї діяльності підприємство вступає у взаємовідносини з іншими юридичними та фізичними особами, в тому числі із іноземними, на договірних засадах, з ними здійснює виробництво і реалізацію продукції, товарів і послуг, виконання робіт, спільну діяльність. Розриваючи без правових підстав договір, підприємство понесе незворотні збитки”.

Першу позовну заяву Старокостянтинівський комбінат комунальних підприємств 3 липня направив до Хмельницького окружного адміністративного суду. Однак Феміда вирішила, що ця справа їй не підсудна і роз’яснила позивачу, що з цим позовом він має право звернутися до Старокостянтинівського районного суду.

14 липня Старокостянтинівський районний суд виніс ухвалу, якою відмовив у відкритті провадження. На думку місцевого суду, комунальникам слід звернутись із цим позовом до суду в порядку господарського судочинства.

Довідка НГП. 26 квітня 2017 року Львівське комунальне підприємство «Львівспецкомунтранс» підписало договір про співпрацю з ТОВ ДВ «Екосвіт», ТОВ «Екостаркон» та Старокостянтинівським комбінатом комунальних підприємств. Документ передбачає щоденне вивезення до 50 тон сміття зі Львова на Староконстянтинівське сміттєзвалище. Вартість послуги – 500 грн. за тону сміття.

Заборону на ввезення чужого сміття на Старокостянтинівський полігон ТВП депутати прийняли на позачерговій сесії 2 червня 2017 р. в результаті 15-ти денної акції, що тривала у місті. На підтримку цієї акції було зібрано близько 3500 підписів жителів міста.

6 липня депутатам Старокостянтинівської міської ради пропонується проголосуватиза скасування мораторію на ввезення на територію Старокостянтинівського полігону твердих побутових відходів сміття будь-якого походження, крім сміття, що продукується громадою, а також фізичними та юридичними особами.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Нехай возять Мельничук меру на його подвіря. Територія маєтка велика – місця вистачить.

  2. ККП Старокостянтинів разом з його керівником ,який за 21 рік керування даним підприємством нічого толком не зробив потрібно розформувати ,а на томіст створити нове нормальне підприємство з адекватним керівником

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.