У Кам’янці визначились з «Почесним громадянином міста» та відзнакою «Честь і шана»

Депутати Кам’янець-Подільської міської ради сьогодні присвоїли звання «Почесний громадянин міста Кам’янця-Подільського» Валерію Степанкову, доктору історичних наук, завідувачу кафедри всесвітньої історії, академіку Української академії історичних наук, професору.

Про це повідомляє «Вдало».

В обґрунтуванні рекомендувалося нагородити Степанкова «за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий внесок у розвиток освіти і науки». Ініціатором нагородження виступив Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка.

Також депутати, розглянувши клопотання міської організації ВО «Свобода» та клопотання Організації роботодавців м. Кам’янця-Подільського, нагородили відзнакою «Честь і шана» Володимира Постового.

Голова правління ПАТ «Гіпсовик» отримав відзнаку «за багаторічну плідну працю, активну громадсько-політичну діяльність та вагомий внесок у соціально-економічний розвиток міста».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Цьому антинародному депутату зробити офіс по прийому громадян на бардополях… нехай він подихає тим токсичним смородом…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.