Анатолій Ткачук: «Ради деяких областей, серед яких Хмельниччина, прийняли рішення, які явно виходили за межі їхньої компетенції»

Директор з науки і розвитку Інституту громадянського суспільства Анатолій Ткачук розповів про те, чому потрібно запроваджувати механізм контролю за законністю актів місцевого самоврядування негайно.

Про це повідомляє прес-центр ініціативи «Децентралізація влади».

«Близько року тому Росія запустила до нашого самоврядування такий згубний вірус: обласні, міські та сільські ради почали з усіх боків підштовхувати до ухвалення рішень про визнання Росії окупантом. Це явно виходило за межі їхньої компетенції, але на це ніхто не зважав.

Вже пізніше виявилося, що усе це було інспіровано виключно для того, щоб згодом спробувати пролобіювати наступну, вже абсолютно антидержавну пропозицію. Я маю на увазі прийняття рішення Київською, Хмельницькою, Закарпатською, Кіровоградською, Одеською та Житомирською обласними радами за ініціативою фракції ВО «Батьківщина» у цих радах про перехід на договірні відносини з урядом, тобто фактично про конфедеративні зв’язки з ним.

Такого не вимагав навіть Путін, просуваючи ідею федералізації України. Держава, не прореагувавши на перше порушення закону, не змогла відреагувати і на друге. Ми проковтнули наживку, і поплатилися за це»… – зазначив експерт.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Ще раз підтверджується вислів про те, що Юлька та Тягнибакс є агентами Кремля і діють суто в його інтересах, всі інші ж: Загородні, Глядунячки і компанія просто телята, що постійно труться коло цицьки у мамки Україна і щей добре смокчуть з неї все безперестанку

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.