Під час новорічних святкувань 320 поліцейських забезпечуватимуть громадський порядок на Хмельниччині

Під час новорічних святкувань 320 поліцейських забезпечуватимуть громадський порядок. Ще близько 30 правоохоронців перебуватиме в резерві.

За словами т. в. о. заступника начальника ГУНП в Хмельницькій області Валерія Голованя, в період новорічних свят до забезпечення публічної безпеки і порядку на вулицях буде задіяно максимально можливу кількість особового складу поліції.

Зокрема, в обласному центрі спокій громадян забезпечуватимуть 40 працівників патрульної поліції у складі 18 нарядів, а в районах – 72 працівники ГРПП.

Окрім того, в місцях проведення масових заходів нестимуть службу ще 188 поліцейських та військовослужбовців Нацгвардії. Безпеку дорожнього руху забезпечуватимуть 20 працівників з дорожнього нагляду у складі 10 екіпажів. Правоохоронцям допомагатимуть і представники громадських формувань.

В цілому, у 46 населених пунктів області відбудеться 53 масових заходи, в яких візьме участь близько 17 тисяч людей.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Народ переживает, что на психов расходуют по 8 пуль. А это деньги налогоплательщиков. Проинструктируйте, что одна пуля в воздух, а вторая в дебошира. Не надо весь магазин разряжать. Луганский патронный завод путлер в рашку вывез. Патроны закупать будем за валюту. Валюты в стране нет, баба Лера с командой профессионалов все профукала. Сами мы можем патроны только из смереки вытачивать.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.