З початку року на Хмельниччині борги із зарплати скоротилися на 64% – до 2 млн. грн

З початку року на Хмельниччині борги із зарплати скоротилися на 64% і на початок грудня становили 2 млн. грн.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

За даними облстату, основна частка боргу з виплати заробітної плати (32,8%) припадала на підприємства будівництва, 26,1% – промисловості, 19,2% – транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльністі.

З кожних 100 невиплачених гривень 35 заборгували своїм працівникам підприємства міста Хмельницький, 29 – Ярмолинецького та 14 – Славутського районів.

У структурі загальної суми заборгованості 83,7% утворено на підприємствах, до яких впроваджена процедура відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, 9,6% – на економічно активних підприємствах, решта – на економічно неактивних, тобто тих, які призупинили свою виробничо-господарську діяльність у 2015р. та попередніх роках.

Вчасно не отримали заробітну плату 0,1 тис. працівників економічно активних підприємств. Кожному із зазначених працівників не виплачено в середньому по 2917,91 грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.