Суд по Нагуті перенесли, бо він зліг у лікарні нібито через згубний вплив електронного браслета

Сьогодні Апеляційний суд Тернопільської області переніс розгляд скарги керівника хмельницької TOB «Хелікс Кепітал Україна» Дмитра Нагути, оскільки той не з’явився у суд. Його якраз напередодні засідання забрала швидка з підвищеним тиском, каже адвокат.

Як передає тернопільське видання “20 хвилин”, адвокат підозрюваного припускає, що такий згубний вплив на здоров’я його підзахисного спричинив електронний браслет та постійні стреси. Наразі Дмитро Нагута нібито перебуває на лікуванні у київській клініці, але ніякого документального підтвердження представлено не було.

Захист керівника TOB «Хелікс Кепітал Україна» наполяав, щоб розгляд справи проводили без нього, але судді постановили перенести засідання на 17 січня на 12:00.

Як відомо, правоохоронц інкрімінують крім раніше “шахрайської” статті 190 ККУ (ч.2), додали організаторам “Хеліксу” ч.2 ст.209 КК України (“Легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом”).

Наголошується, що Нагута залучив як співучасників Романа Фелика і Богдана Воронцова до незаконного заволодіння грошовими коштами осіб. Далі через мережу Інтернет, а також через відповідні презентації, семінари та зустрічі із вкладниками неправдивої інформації про інвестиційну діяльність “Хелікс Кепітал Україна”, отримання ним надприбутків та виплати високих дивіденди, з метою залучення в товариство грошових коштів фізичних осіб, які незаконно привласнювались.

Кошти від фізичних осіб зараховувались на електронні гаманці, через незаконну створену в мережі Інтернет електронну платіжну систему «HELIXMONEY», реєстрація якої відсутня у відповідному реєстрі Національного банку України, і яка фактично є офшором та не прив’язана до жодного офіційного банківського рахунку України.

За твердженням досудового розслідування, це не дає змоги відслідковувати рух грошових коштів, але дає можливість організаторам фінпнсової піраміди через вказану систему самостійно проводити будь які фінансові операції з грошовими коштами та приймати рішення про виплату дивідендів з метою залучення нових вкладників.

Внаслідок подібних дій Нагута і Ко незаконно заволоділи грошовими коштами інших осіб на загальну суму 2 млн. 773 тис. 047 грн, які на початку 2016 року легалізували шляхом купівлі нерухомого майна та транспортних засобів, зокрема, ними було придбано житловий будинок в Республіці Кіпр.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. шахрай ще той…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.