Хмельницький на 2017 рік зменшив вдвічі окремі місцеві податки та збори

Хмельницька міськрада на 2017 рік зменшила вдвічі окремі місцеві податки та збори

Сьогодні за це проголосувала більшість обранців на позачерговій сесії.

Міський голова Олександр Симчишин пояснив, що у два рази зменшено податок на житлову і нежитлову нерухомість, транспортний податок, збір із паркування.

“Також на 5% зменшили податкове навантаження на підприємців другої групи. У Хмельницькому таких нараховується 6,5 тисяч. З нового року вони платитимуть на 160 гривень менше – до 480 грн”, – сказав мер.

Симчишин зауважив, що депутати також підтримали запровадження мінімальної ставки орендної плати за землю для ринків на рівні 3% (було 3,4%).

Він додав, що таке рішення сесії зумовлено зростанням мінімальної зарплати до 3200 грн і розраховане на мінімізацію ризиків для бізнесу.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 9

  1. молодці. це підтримка місцевого бізнесу.

  2. то якщо я в Деражні маю платити 20%, я можу перейти в Хмельницький і буду платити 15%????? якщо так, то це нормально. Перейду

  3. Для підприємців це хоч якась віддушина.

  4. Популізм чистої води, накінець-то настало спасіння, ми – врятовані!

  5. Відповідно до чинного законодавства такі зміни можуть прийматися не пізніше п’яти місяців до початку бюджетного року. Так що прийняті зміни почнуть діяти тільки у 2018 році.

    • зміни вступають в силу з 1 січня 2017 року.

      • Читайте податковий кодекс. Податкова змушена буде подати протест і виграє справу. Зміни вступлять в силу з 1 січня 2018 року.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.