Депутати затвердили програму “Здоров’я хмельничан на 2017-2021 роки”, де записана оптимізація медзакладів

Хмельницька міськрада ухвалила міську програму “Здоров’я хмельничан на 2017-2021 роки” з кошторисом 230,5 млн. грн.

Cьогодні за відповідне рішення проголосували депутати на позачерговій сесії.

Мета Програми полягає у досягненні максимально можливого рівня здоров’я для всіх мешканців Хмельницького незалежно від їх віку, статі, соціального статусу, зміцнення і охорони здоров’я хмельничан протягом усього їх життя, зниження розповсюдженості і зменшення страждань, викликаних основними хворобами, травмами та інвалідизацією.

Серед запланованих заходів програми “Здоров’я хмельничан” – забезпечення лікувально-профілактичних закладів сучасним рентгенівським обладнанням; придбання міському перинатальному центру та міській дитячій лікарні сучасну апаратуру для екстракорпорального запліднення, моніторингового спостереження за станом матері і плоду; запровадження електронного запису на прийом до лікаря у всіх міських закладах охорони здоров’я та його програмне забезпечення та інші.

Крім цього, розробники мають намір провести заходи з оптимізації лікувальних закладів міста, які не конкретизуються.

Загалом, після завершення ії програми забезпечення хмельничан послугами сімейної медицини має бути на рівні 90%, хоспісними ліжками, відповідно до рекомендацій ВООЗ (1 ліжко на 10000 населення).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.