Хмельницька міськрада ухвалила бюджет-2017. Симчишина обурила критика депутата

Хмельницька міськрада ухвалила міський бюджет на 2017 рік з доходами та видатками у розмірі 2,3 млрд. грн.

Cьогодні за відповідне рішення проголосували депутати на позачерговій сесії.

Документом передбачено, що доходи міського бюджету становитимуть 2,346 млрд грн, у тому числі загального фонду – 2,232 млрд грн, спеціального фонду – 114,3 млн грн, у тому числі бюджету розвитку – 16,3 млн. грн.

Видатки міського бюджету плануються у розмірі 2,358 млрд грн, з них загального фонду – 1,993 млрд грн, спеціального фонду – 365 млн грн.

Також затверджено резервний фонд в обсязі 7 млн. 454 тис. грн.

В бюджеті враховано зростання мінімальної зарплати до 3200 грн.

Один із 39 присутніх депутатів на сесії Олександр Сидорук (фракція “Поруч”) з трибуни висловив окремі критичні зауваження до проекту бюджету на наступний рік. Зокрема, він пропонував зняти з розгляду додаток №5, який передбачає розподіл 300 млн. грн на капвидатки. Натомість пан Сидорук просив залишити лише фінаснування об’єктів, які почали будвати 2016 року.

У підсумку його пропозиція набрала 1 голос.

Міський голова Олександр Симчишин критично відреагував на виступ депутата. За його словами, структурні підрозділи міськради й так надто відкриті для спілкування. Тому зауваження Сидорука можуть зірвати фінансування соціально значущих об’єктів.

 

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 24

 1. Закінчується рік. Тяжкий рік. Як корінний мешканець міста хочу сказати і маю право сказати, Хмельницька міська рада стала в цьому році для мене приємним сюрпризом. Молодці. Так тримати. Місто змінюється на краще і це дуже добре видно

  • З таким покращенням контрольний пострыл Вам би не зашкодив!

   • з яким таким? нові тролейбуси – 12 купили, новий дитячий садок побудували, ще 3 почали будувати, побудували безплатні спортивні майданчики, зробили стадіони, зробили нові двори біля будинків. і це за рік. це більше чим за 10 до того разом

    • раніше в школі в лікарні дерли за все. зараз також терба здавати, але в школі я здаю на більше тисячі менше і в лікарні менше набагато.

    • Фінансування не таке було, чи ти не розумієш чогось. Не дуже там і зробили. а до цього не робили!!!.)) в дворах більшість робіт зробили до виборів, дороги латали, може і більше, але так само не “якісно”, і вже навіть зараз на окремих ділянках сходить те, що можна назвати ямковим ремонтом. багато техніки для ЖКГ якраз при Чернилевському закупили. Тобто якісних змін відбулося пропорційно зростанню дохідної частини бюджету

     • Причому тут латали? в Гречанах робили капітальний ремонт. Все нове робили. Такого не робили ніколи раніше. Раніше дві-три ями засиплять, щебнем кинуть і все! Зараз вперше поклали новий асфальт і дорога просто дуже добра. В Гречанах дитячий садок будують. Ніколи не будували, світло по вулицях зробили. Стадіон зробили.

     • Грушевського не при Симчишині зробили, на Виставці круг та дорогу на старкон зробили, при приступі який міст побудували, при мельнику пів центра облаштували, поліклініку №2 утеплили,дендропарк зробили, в парку ім.Чекмана багато зробили…. багато зробили, повторюю в рамках можливостей бюджету.
      при комсюках до речі, все робилося в 10 разів більше))) якщо на то пішло)))

     • Дендропарк зробили? Коли? Півцентра обладнали? Де і коли? Чи ти міста сплутав?

 2. Дякую свободівцям і Симчишину за те що працюють чесно і змінюють місто на краще

 3. Если сделать независимый аудит ,многие бы уже сидели не на корпаративе , а тюрьме. Воровство во всех сферах, где есть бюджетные деньги. Достаточно глянуть , как и когда производится ремонт дорог, в каком они состоянии через месяц после ремонта. Как не убирается вовремя снег и т.д. …куда не глянь схемы не поменялись.

 4. В школах, как собирали деньги так и собирают. В больницах без денег болеть нельзя. Нигде не отображены реальные объемы затрат, по статьям. Успешность их освоения, контроль качества освоения и ответственность за выполненные работы. Имея ресурсы, во время войны, когда многие люди требуют медицинской помощи, обратите внимание на станцию переливания крови-19 век!!! В каких условиях они работают???? Зато асфальтом уже нормальные участки закатывать -это нормально. Псевдоямочный ремонт делать-всегда готовы!!! Когда общественности станут доступны расценки, цены на все виды затратной деятельности руководства, только тогда можно предметно про что-то вести речь.

  • Станція переливання крові – це обласний комунальний заклад, йди роби аудит і вам матчасть. Капітально поремонтовані дороги зроблені дуже якісно.
   В місті все змінюється в кращу сторону і це видно всім, крім 3-5% ображених

  • В нас в школі раніше за рік збирали 2 тисячі гривень кожен рік за три останні роки.
   Цього року здав 500 гривень на клас і на охорону.

 5. А в Гречанах на стадіоні зробили город з дорогим поливом, який ще і не працює. Ось Вам ефективне використання коштів з псевдоремонтом соціального об’єкту.

  • Літом побачиш який там буде “город”. Повністю нове поле. Газон буде кращим чим на Поділлі.

   • Після того, як на стадіоні Поділля стесали частину трави та тракторами утрамбовали його, то може і в Гречанах буде краще поле. Тільки невідомо в якому році (літа). Між іншим, на Поділлі новий полив, який зробили в цьому році. Він також не працює. А грошики за роботу мабуть вже взяли.

 6. Гарно попрацювали,різниці не має “Свободівці” чи “самопоміч” і інші партії головне що їхня спільна співпраця дає позитивне враження. А на прихвостня Лабазюка уваги звертати не потрібно, якщо прийдеться то вони проголосують так як їх лідер(16.01.2014). А потім будут піаритись дивіться як ми “доромагаєм”.

  • гарно попрацювали, обісрали галицькі рагулі своїм сміттям зі львова всю україну

 7. Дякую Свободі і Симчишину

  • Горіти їм і тим хто їм дякує у пеклі, в одному чані з колишніми НКВСниками, між кровоненажерливими нелюдями різниці немає, що одні що інші заради своєї користі йдуть по трупах, вносячі народу у вуха несітні дибільні гасла

  • Хоча б сам собі не дякуй, пиши що люди вдячні)))

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.