Суд дозволив перевірити діяльність хмельницької “Хелікс Кепітал Україна”, замішаної у фінансовій піраміді

Тернопільський міськрайонний суд призначив позапланову виїзну документальну перевірку дотримання вимог податкового законодавства службовими особами TOB “Хелікс Кепітал Україна” (Хмельницький) за 1 вересня 2014 року до 14 грудня 2016 року.

Про це зазначено в ухвалі суду від 16 грудня.

Досудовим розслідуванням з’ясовано, що службові особи хмельницької “товки”, що має ознаки фінансової піраміди, здійснюють свою діяльність на території Тернопільської області та інших областях України по залученню грошових коштів від фізичних осіб. Останнім обіцяється отримання надприбутків, оскільки грошові кошти в подальшому начебто інвестуються в групу іноземних інвестиційних компаній, хоча насправді вказане товариство не набуло статусу фінансової установи, що не дозволяє здійснювати інвестиційну діяльність на території України.

Таким чином отримані шляхом обману кошти від фізичних осіб незаконно ними привласнювались та легалізовувались, вважають правоохоронні органи.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, TOB «Хелікс Кепітал Україна» 22 вересня 2014 року заснували двоє хмельничан Дмитро і Тетяна Нагути. Керівником підприємства записана Світлана Курська.

Розмір статутного капіталу TOB «Хелікс Кепітал Україна» становить 20 млн. грн.

%d1%8e%d0%ba%d0%be%d0%bd%d1%82%d1%80%d0%be%d0%bb

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 8

  1. Рано или поздно, но НАГута оставит всех вкладчиков без средств существования.

  2. ДО РЕЧІ РАЗОМ З НАГУТОЮ ЗБАГАТИЛОСЯ БАГАТО СЛАВНОЗВІСНИХ ОСІБ– ОЛЕНА ПАВЛЮК…ОЛЕНА ФІЛАТОВА…ТА ІНШІ…

  3. Будемо сподіватися – що їх виведуть на чисту воду.

  4. А голова профспiлок соцзахисту? Теж вкладав немалI грошI,але вiн буде мовчати. Краще б разом з Лукомською пандуси перевiпили,вони непригоднI . Бо кричать на кожному кроцi як добре працюють. Та на рiзних машинах iзлить,а голова хвалить за всяку дурню!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.