У Хмельницькій ОДА нарахували мільйонні збитки від Африканської чуми свиней

Внаслідок спалаху Африканської чуми свиней сума збитків від втрати поголів’я сільськогосподарських тварин по Старокостянтинівському району становить 17 млн. 263 тис. грн.

Такі дані були озвучені на засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки облдержадміністрації.

За останньою інформацією, у Старокостянтинівському районі знищено 8532 свині, в Полонському районі – 3931 свиню. По двох районах проведено умертвіння  із наступним спалювання туш 12463 свиней.

На здійснення заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на Старокостянтинівщині з резервних фондів виділено понад 400 тис. грн (об’єктового – ТОВ «Подільський бекон» – 35,6 тис. грн., місцеві – Старокостянтинівська райдержадміністрація – 300 тис. грн., Григорівська сільська рада – 100 тис. грн.,), яких недостатньо для можливості фінансування зазначених заходів.

Нагадаємо, що впродовж жовтня-грудня 2016 року внаслідок спалахів захворювання на африканську чуму свиней на території області суттєво ускладнилася епізоотична ситуація. Зокрема в смт Летичів і смт Нова Ушиця у приватних господарствах внаслідок захворювання на африканську чуму загинуло, відповідно, 7 та 20 голів свиней.

Протягом останнього місяця в с.Воронківці Старокостянтинівського району (ТОВ «Подільський бекон») та в Полонне (СТОВ АФ «Маяк») виникли більш масштабні спалахи захворювання на АЧС.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. цікавим є те що найбільш постраждав Старокостянтинівський район…(батьківщина очільника Хмельницької ОДА)…. думаю що усім варто задуматися!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.