На Хмельницькій АЕС розглянули питання щодо продовження терміну експлуатації енергоблока №1

Сьогодні на Хмельницькій АЕС відбулася робоча нарада за участі провідних технічних спеціалістів енергокомпанії та атомної станції під керівництвом президента НАЕК “Енергоатом” Юрія Недашковського, передає УНІАН.

На нараді розглянуто комплекс основних організаційних, технічних, фінансових питань щодо продовження терміну експлуатації енергоблока №1 ХАЕС. Роботи з продовження експлуатації енергоблоків – надзвичайно важливий напрямок діяльності енергокомпанії.

У грудні 2018 року спливає 30-річний ліцензійний термін експлуатації енергоблока №1. Про стан справ з організації виконання робіт, пов’язаних із продовженням терміну експлуатації енергоблока №1, доповів заступник головного інженера з технології та інжинірингу Вадим Хатьомкін. У доповіді було детально проаналізовано комплекс заходів, які потребують першочергового вирішення відповідних служб ХАЕС і Енергоатома.

Недашковський зазначив, що продовження терміну експлуатації – стратегічне завдання Компанії. «Це надзвичайно напружена і важка робота, як персоналу Хмельницької АЕС так і Компанії. Такі наради відтепер планується проводити щоквартально».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. А в кого є досвід ремонту саме таких АЕС? Треба закривати, краще купувати електріку ніж бабахне…

  2. Цією радіацією ще довго будуть годувати українців!

    • НІЯКОГО ТОЛКУ З ТИХ НАРАД НЕ БУДЕ!!! ЗАКІНЧУЄТЬСЯ ЛІЦЕНЗІЙНИЙ ТЕРМІН— ОЗНАЧАЄ ЩО ТРЕБА ЗАКРИВАТИ ЕНЕРГОБЛОК А НЕ ПРОДОВЖУВАТИ ТЕРМІН ЕКСПЛУАТАЦІЇ !!!! ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЯ ЙДЕ В БІЛЬШОСТІ ЗАКОРДОН А БАБАХНЕ В УКРАЇНІ ….!НА ЖАЛЬ –ЧОРНОБИЛЬ НАС ТАК І НЕ НАВЧИВ !!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.