Хмельницька облрада ухвалила бюджет-2017

Депутати Хмельницької обласної ради затвердили бюджет-2017 з доходами та видатками у розмірі 6,2 млрд грн.

Сьогодні за це рішення проголосувало 50 обранців на черговій сесії.

Документом передбачено, що доходи обласного бюджету становитимуть 6,2 млрд грн, у тому числі загального фонду – 559,7 млн. грн, спеціального фонду – 157,9 млн. грн.

Окремо до доходів обласного включені обласного бюджету міжбюджетні трансферти: освітньої субвенції – 178,1 млн. грн, медичної субвенції – 777,2 млн. грн, додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я – 217,2 млн. грн.

Фото НГП

Фото НГП

Видатки обласного бюджету становитимуть 6,2 млрд грн., з них обсяг видатків загального фонду бюджету на суму  6 млн. 070 тис. грн. та видатків спеціального фонду бюджету – 223 млн. 202,5 тис. грн. (в тому числі кошти, що передаються із загального фонду до бюджету розвитку – 65 млн. 286,0 тис. грн.).

На галузі охорони здоров’я направлять 946,4 млн. грн, освіти – 571,2 млн. грн, соціальний захист – 140,7 млн грн, молодь і спорт – 27,5 млн грн, культуру – 108,7 млн грн та інші видатки.

В бюджеті закладено зростання мінімальної зарплати до 3200 грн.

Директор обласного департаменту фінансів Сергій Пенюшкевич зауважив на сесії, що від бізнесу області надходять сигнали про напружене податкове навантаження через збільшення мінімальної заробітної плати. Однак, за його словами, воно реальне до виконання.

На думку голови бюджетної комісії Івана Гладуняка, не зрозумілим залишається нарахування зарплати за тарифною сіткою, виходячи з “мінімалки” 3200 грн.

“Щоб не вийшло так, що санітарка, медсестра і лікар I категорії одержать однакову заробітну плату”, – зауважив він.

Депутат пропонує задля ефективного управління комунальним майном та пошуку вільних ресурсів написати нову обласну програму приватизації об’єктів комунальної власності. Це дасть можливість позбутися обтяжливих підприємств для обласного бюджету на кшталт “Хмельницькліфта”.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Перший раз дивився сесію он-лайн. Пародія. Головуюча ніяка, виступи жах. Немає фаховості зовсім. Сором яких людей обрали в головний орган влади області, голова ОДА тупо му-му-му. Соромно, дуже соромно

  2. Да нормальная сессия. Вы как всегда шоу хотите. Зачем. Все нормально. Не надо нам шоуменов и болтунов. Только и умеют лапшу вешать, а на деле ничего, одни красивые слова.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.