Комісія озвучила, кого рекомендувала Кабміну на трьох голів РДА Хмельниччини

Конкурсна комісія Національного агентства з питань державної служби визначилася з переможцями на посади голів Ярмолинецької, Шепетівської і Полонської райдержадміністрацій.

Відповідні результати оприлюдені на каналі Youtube відомства.

На крісло голови Ярмолинецької РДА рекомендовано призначити заступника начальника управління Нацдержслужби України у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях, учасника АТО Віктора Міщишина, який отримав 15 балів. Кандидатуру його опонента Дмитра Паробока комісія не рекомендуватиме Кабміну як резервного через низькі бали на співбесіді.

Місце голови Полонської РДА займе приватний підприємець Віктор Солодкий. Сумарно він набрав 10,75 балів.

На посаду голови Шепетівської РДА подано кандидатуру місцевого адвоката Романа Підопригори, який одержав 13,85%. Інший претендент, колишній заступник голови Шепетівської районної ради Віталій Бузиль здобув 10,14 балів і буде рекомендований до КМУ як другий кандидат і протягом року має право на призначення.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Циплят по осені рахують, лише через півроку-рік можна буде оцінити роботу цих посадовців, а заодно і ефективність і доцільність проведння таких конкурсів.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.