Екс-голова Хмельницької ОДА, три судді та адвокат змагаються за місця у Верховному суді

На засіданнях колегій Вищої кваліфікаційної комісії суддів України вирішувалося питання допуску кандидатів до участі у конкурсі на посади суддів касаційних судів у складі Верховного Суду.

Розглянувши документи 229 кандидатів, Комісія допустила до участі у конкурсі 158 кандидатів, відмовила – 71 кандидату.

Серед кандадатів, котрі вийшли у наступне коло відбору, троє суддів з Хмельницької області: суддя Апеляційного суду Хмельницької області Сергій Бережний (претендує на посаду судді Касаційного кримінального суду), суддя Хмельницького міськрайонного суду Олег Карплюк (Касаційний цивільний суд), суддя Ярмолинецького районного суду Андрій Соловйов (Касаційний цивільний суд), а також адвокат Андрій Мельник (Касаційний кримінальний суд).

Ще бореться за суддівське крісло колишній “помаранчевий” голова Хмельницької ОДА, а нині адвокат Олександр Буханевич (Касаційний адміністративний суд).

При цьому, адвокат “Автомайдану” Роман Маселко розмістив пост у “Фейсбуці”, в якому просить небайдужих людей надавати факти недоброчесності або навпаки – доброчесності щодо 158 кандидатів до нового Верховного суду, інформуючи Громадську раду доброчесності на електронку info.grd.ua@gmail.com

Як відомо, Вища кваліфікаційна комісія суддів України 7 листопада 2016 року оголосила конкурс на зайняття 120 вакантних посад суддів касаційних судів у складі Верховного Суду: Касаційному адміністративному суді –30 одиниць; Касаційному господарському суді – 30 одиниць; Касаційному кримінальному суді – 30 одиниць; Касаційному цивільному суді – 30 одиниць.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

 1. Про Олега Карплюка можу сказати тільки позитивні слова, але йому треба трохи схуднути.

 2. Да, Карплюк чи не єдиний суддя міськрайонного суду, який завжди виность рішення по закону, не дивлячись на тиски з боку керівництва! Коли б усі судді були такі, то рівень довіри до правосуддя був би значно вищий.

 3. Так, Олег Каплюк наразі єдиний суддя,який виносить законні та справедливі рішення,навіть не для кого не секрет ,що його ненавидять та тисне голова суду,але він вистояв ,молодець! Бажаємо йому успіху,більше б таких суддів на Україні ,може був би порядок та справедливість.Також можу відзначити Буханевича Александра,він також майже єдиний чесний та порядний екс голова ОДА!!!Сподіваюсь у нього все вийде,також бажаю його всього найкращого!!!

 4. Шановні читачі, якщо суддя Апел.суду Хмельницької обл. Бережний С.Д., пройде до Касаційного кримінального суду, то нічого доброго небуде.
  Зокрема, цей суддя входив до колегії суддів по справі Черврнюка Дмитра, де головуючим був Шершунь В.
  Саме ця колегія суддів має бути притягнена до відповідальності за ФАЛЬСИФІКАЦІЮ.
  Бережного С.Д. неможна допустити до такої посади.

 5. Хотілось би побажати судді Карплюку удачі та перемоги. Таким суддям дійсно місце у Верховному суді України. З повагою, ЗОРРО,

  • Нічого подібного. Карплюк продажний як і інші. Яку вказівку дають, ту він і виконує і як не “помажеш” таке рішення і буде.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.