Губернатор закликав голів РДА розповідати громадам про неефективних голів ОТГ

Голова Хмельницької облдерадміністрації Олександр Корнійчук закликав голів РДА розповідати людям про неефективних голів об’єднаних територіальних громад.

Про це сьогодні він заявив на засіданні колегії ОДА.

Високопосадовця розлютили дані про низький рівень використання коштів деякими ОТГ області. Зокрема, найгірше справи виглядають у Маківської об’єднаної територі­альної громади Дунаєвецького району. З держбюджету їй виділено 5 млн. 466,6 тис .грн., з яких освоєно лише 88,99 тис.грн або 3,5% від загального обсягу фінансування.

Корнійчук поцікавився у голови Дунаєвецької РДА, яка причина повільного використання коштів. Той відповідь, що в ОТГ немає фахівців, а голова тергромади Анатолій Кушнір взагалі не йде на комунікацію.

“Тоді доводьте до громади, що він (сільський голова – НГП) неефективний. Що він собі дозволяє? Розмовляти англійською ще нічого не означає для голови ОТГ”, – вважає очільник ОДА.

Повільні темпи освоєння субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад спостерігається у Меджибізькій селищній ОТГ – профінансовано 8 млн. 292,9 тис. грн., освоєно 3 млн. 117,76 тис. грн або 37,6%; Лісовогринівецькій сільській – профінансовано 7 млн. 824,6 тис. грн., ос­воєно 3 млн. 405,77 тис. грн або 43,5%; Війтовецька селищна ОТГ – профінансовано 7 млн. 175,3 тис. грн., освоєно 3 млн. 404,74 тис. грн або 47,5%.

Загалом, на 16 грудня поточного року профінансовано 216,4 млн. грн., з яких освоєно 144,4 млн. грн або 66,7%, залишки на рахунках об’єднаних терито­ріальних громад становлять 72 млн. гривень.

Кошти розподілено на 198 про­ектів, які погоджено облдержадміні­страцією та Мінрегіоном України.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. А голови РДА ефективні????!!!!

  2. Капець, покращення! Гроші виділили, а супер-розумники навіть не можуть їх потратити, повна деградація

  3. Цікаво, Корнєй сам давно в зеркало дивився?!

  4. Важко уявити що на сьогоднішні

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.