Президія обіцяє ухвалити “безболісно” обласний бюджет на 2017 рік

Проект обласного бюджету на 2017 рік планують ухвалити без гострих дискусій 23 грудня на черговому пленарному засіданні сесії обласної ради.

Такі думки пролунали з вуст головного фінансиста краю Сергія Пенюшкевича та голови постійної бюджетної комісії Івана Гладуняка на президії облради у середу.

За словами директора обласного департаменту фінансів, спірні 70 млн. грн, які попердньо мали направити на капітальні видатки, вирішили перенести на іншу сесію облради. Така позиція дасть можливість депутатам проголосувати за базовий варіант кошторису області, де в основному закладанені “захищені статті”.

Пенюшкевич також зауважив, що старий проект бюджету з мінімалкою 1600 грн переверстають з новою прив’язкою до 3200 грн, як прописано у новому державному бюджеті. Це зумовить ріст фонду заробітної плати обласного бюджету з 14% до 45%.

Голова бюджетної комісії Іван Гладуняк закликав колег по депутатському корпусу підтримати бюджет-2017, назвавши це “політичним рішенням”. Що стосується перерозподілу 70 млн. грн на капвидатки, то він пропонує це питання обговорити у лютому наступного року.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.