Корнійчук двох своїх екс-помічників зробив начальниками з приставкою “т.в.о”

Голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук провів незначні ротації окремих керівників структурних підрозділів.

Так, 15 грудня був звільнений Олег Кузмінчук, який працював на посаді головного спеціаліста юридичного відділу, а також тимчасово виконував обов’язки заступника голови-керівника апарату ОДА.

Крім цього, тимчасове виконання обов’язків заступника голови-керівника апарату ОДА покладено на діючого начальника відділу взаємодії з правоохоронними органами Юрія Бирку. За даними сайту “Посіпаки”, пан Бирка був помічником народного депутата України VII скликання і теперішнього губернатора Олександра Корнійчука.

На посаду т.в.о начальника управління молоді та спорту обласної державної адміністрації призначений головний спеціаліст відділу забезпечення діяльності керівництва апарату адміністрації Володимир Клімов. Він також працював помічником народного депутата Корнійчука.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

  1. мої вітання, таки юра долизався!

  2. Чому мовчать активісти та небайдужі !!!!! Де обявлені конкурси на купу вакансій!!!! Що це за т. в. о.!!!!! Сміхолюдники!!!!! Але всі прекрасно розуміють що ці БАРАНИ які виконують обовязки не пройдуть конкурсний відбір.Починати потрібно з першого заступника і так аж до керівників відділів.Коли нарешті наведе Корнійчук порядок в ОДА?????

    • ніколи. може ще два-три турнікети поставлять. будете ще часи злочинно влади згадувати.

    • Активісти поки не узгодили фінансову складову питання. Чи навпаки, вже все гарно “порішали” із владою….

  3. з спортсменів знущаються як хочуть. новий начальник це повний капут!

    • Очільником управління спорту має бути однозначно людина яка має досвід у сфері футзалу або велоспорту, дось вже борців, штангістів

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.