Депутатам Хмельницької облради на 800 тис. грн можуть закупити планшети – пропозиція комісії

Постіна комісія обласної ради з питань охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення звернулася до облдержадміністрації передбачити у проекті бюджету на 2017 рік можливість виділення коштів на придбання планшетів депутатам Хмельницької обласної ради для виконання повноважень.

dsc_0592

Про це сьогодні стало відомо під час засідання президії обласної ради.

У коментарі “Незалежному громадському порталу” заступник голови комісії Віталій Бандирський пояснив, що електронні носії дадуть змогу депататам оперативно реагувати на сесійні питання.

“Якщо виходити з середнього розрахунку 10 тис. грн за планшет, в обласному бюджеті необхідно віднайти близько 800 тис. грн. Плануємо, що за рахунок вільних лишків, у 2017 році вдасться це питання вирішити”, – сказав обранець.

Бандирський додав, що планшети будуть у користуванні, а не у власності депутатів. Тобто наступна депутатська каденція ради також зможе використосувати ці пристрої.

Як відомо, депутатський склад Хмельницької обласної ради VII скликання нараховує 84 обранця.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. враховуючи, скільки паперу йде на розмноження проектів рішень депутатам та його ціну зараз, то не така вже й це погана думка

    • Ви вірете в т , що депутати читають ці проекти?

      • читають, чи ні – це вже питання друге, а виконавчий апарат їх зобов’язаний розмножити і роздати, ще й завчасно. А взагалі, зараз всі просунуті, на електронну пошту і друкуй собі дома

  2. Та не такі вони всі бідосі-депутати, щоб не мати власних планшетів, та купувати їм за кошти платнтків податків. Учням закупили б планшети аби не шукали підручників та носили їх на спині.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.