Колишні міліціонери Хмельниччини хочуть перерахунку пенсій та відставки Авакова

Близько 70 колишніх правоохоронців-пенсіонерів Хмельницької області вийшли з протестом на центральну площу обласного центру.

Фото НГП

Фото НГП

Їхні основні вимоги зводяться до проведення перерахунку пенсій на відставку діючого Міністра МВС Арсена Авакова.

“Діючий працівник поліції, який виходить на пенсію, отримує у два-три рази більше грошей, ніж колишні працівники міліції. За що? При цьому сьогодні значно зріс рівень злочинності, а люди бояться вийти на вулиці. В обласній поліції відкритими залишаються 700 вакансій”, – розповів голова обласної організації Асоціації ветеранів ОВС Дмитро Корнацький.

Фото НГП

Фото НГП

За його словами, на Хмельниччині нараховується близько 5,5 тисяч пенсіонерів-ветеранів міліції.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 12

 1. А ще що дати колишнім ментам? По пару лям доларів бо вони ображені хабарники недалекі?
  Чого вони мають мати вищу пенсію чим вчителі?
  Чого вони вирішили, що мають право щось вимагати, коли життя прожили нагріваючись на інших?

  • Вчителько моя-зоре світова ! Дай Бог тобі так нагрітися , як вони!

  • Хто нагрівався не виходить, а хто находився за все життя, тому і далі бідним бути… А хабарі найбільше буреть в освіті і це не новина, вчителько -зоре..

 2. нормальна людина ментом ніколи не буде. Всі колишні менти бізнесом займаються, отримують пенсію, ще й їїпідвищення хочуть. Не вірю в те, що їхняпенсія на рівні мінімальної

  • 1400 грн. а салаги, які поприходили …тільки на машинці кататися ….0 по розкриттям важких злочинів, то це справедливо?

  • Нормальный человек -это типа тебя? Значит воры,сепары,а также всякая шушара-это люди,по -твоему,так как они не менты. Интересно к какой группе ты относишься?

  • у мене пенсія/мЄнта/,була у 90-х-128 гривен.На пенсії з 1998 року.У 2012-950,зараз-1240.Був опером у карному розшуку.Хто там не вірить?Дай Бог тоді щоб і ти до кінця своїх днів мав те саме!І всі твої нащадки!Ні більше ні менше!Як говорив один герой -щоб ти жив на одну зарплату!

 3. “Поверніться лицем до пенсіонерів ОВС. Вони теж люди.”
  Ага))) особливо цей на фото (на передньому плані в правому нижньому кутку). Погляд звіра, або зека якогось

  • А ты обезьяну в зеркале видел?

  • який ти йобнутий….звір ти і твої майдануті..з своїми реформами….розкритів злочиніво…зробили набу…хуїбу тольку 0….виживають….ще з савченко хворою …зеків повідпускали…. на нові місця поприходили …0-ві салаги, яким вже лише зарплата цікава, протокол складають … ліга сміху відпочиває….грамотність – 0, читав не один раз….А щодо пенсіонерів, вони заслуговують є що в бізнесів все життя були…вони і не виходять….а йдуть ті. яким все життя потикали…і ментами обзивали….ментами …обзивати дозволяли..хапуги, злодії, бандити, шістки, туніядці…якщо ти з їхнього числа..користуйся цим словом…і далі..птань не має

 4. За свои права это хорошо, а если бы за всех, то еще лучше. Но все же, как с остальными быть? Другим пенсионерам кушать не хочется, им пересчитывают каждый год? Не самые низкие у вас пенсии. Делите на быдло и не быдло, так не жалуйтесь что и вас кто-то поделил по -своему.

 5. А не пішли б вони на х.. І так хороші пенсії мають. “Діючий працівник поліції, який виходить на пенсію, отримує у два-три рази більше грошей, ніж колишні працівники міліції.” – заздрити поганого.

  Рівень злочинності зріс із-за Закону Савченко і міграції населення з зони АТО.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.