В Кам’янці планують реконструювати центральний стадіон

За дорученням Кам’янець-Подільського міського голови Михайла Сімашкевича відділом молоді і спорту департаменту гуманітарної політики спільно із адміністрацією КП «Міський стадіон ім. Г. Тонкочеєва» формується бачення центральної спортивної споруди міста.

Як повідомили у прес-службі міськради, зараз йде робота над виготовленням проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт. Попередньо було проведено робочі зустрічі із представниками спортивних організацій міста, вивчено досвід оновлення стадіонів в інших містах України.

Основне завдання – створити проект стадіону, що став би основним місцем як для заняття спортом самих кам’янчан, так і базою для проведення спортивних змагань Всеукраїнського та міжнародного рівнів із різних видів спорту.

У міській раді є сподівання, що наявність розробленої ПКД, співфінансування із міського бюджету дасть можливість залучити кошти із обласного та державного рівнів на такий соціально-значимий об’єкт.

Як видно з орієнтовної концепції, на оновленому стадіоні планують звести тенісний корт, волейбольний та тренажерний майданчики, поле для метання, майданчики для стрибків. Також існує можливість демонтажу другої трибуну існуючого стадіону.

За словами директора департаменту гуманітарної політики міської ради Альони Куземи, таким чином кількість місць для сидіння зменшиться до 6 тисяч.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.