Суд арештував елітні “тачки” Нагути

Тернопільський міськрайонний суд наклав арешт на транспортні засоби, якими володіє підозрюваний в організації фінаснової піраміди, засновник ТОВ “Хелікс Кепітал Україна” Дмитро Нагута.

Про це свідчить ухвала суду від 6 грудня.

Зокрема, арештовані автомобілі «CADILLAC ESCALADE», 2011 року випуску; «BENTLEY CONTINENTAL GT», 2007 року випуску; «MERCEDES-BENS G55 AMG», 2005 року випуску; «VOLKSWAGEN TRANSPORTER, 2010 року випуску.

Фото з "Фейсбуку" Дмитра Нагути

Фото з “Фейсбуку” Дмитра Нагути

З клопотання старшого слідчого тернопільської поліції випливає, що правоохоронці, крім інкрімінованої раніше “шахрайської” статті 190 ККУ (ч.2), додали організатором “Хеліксу” ч.2 ст.209 КК України (“Легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом”).

Наголошується, що Нагута залучив як співучасників Романа Фелика і Богдана Воронцова до незаконного заволодіння грошовими коштами осіб. Далі через мережу Інтернет, а також через відповідні презентації, семінари та зустрічі із вкладниками неправдивої інформації про інвестиційну діяльність “Хелікс Кепітал Україна”, отримання ним надприбутків та виплати високих дивіденди, з метою залучення в товариство грошових коштів фізичних осіб, які незаконно привласнювались.

Кошти від фізичних осіб зараховувались на електронні гаманці, через незаконну створену в мережі Інтернет електронну платіжну систему «HELIXMONEY», реєстрація якої відсутня у відповідному реєстрі Національного банку України, і яка фактично є офшором та не прив’язана до жодного офіційного банківського рахунку України.

За твердженням досудового розслідування, це не дає змоги відслідковувати рух грошових коштів, але дає можливість організаторам фінпнсової піраміди через вказану систему самостійно проводити будь які фінансові операції з грошовими коштами та приймати рішення про виплату дивідендів з метою залучення нових вкладників.

Внаслідок подібних дій Нагута і Ко незаконно заволоділи грошовими коштами інших осіб на загальну суму 2 млн. 773 тис. 047 грн, які на початку 2016 року легалізували шляхом купівлі нерухомого майна та транспортних засобів, зокрема, ними було придбано житловий будинок в Республіці Кіпр.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Тырьте как Беня по 146 ярдов. Вам ничего не будет. Будете жить в Женеве.

    • Тырка у них не доросла. это еще очень надо потрудится, что бы иметь возможность такие деньжища тырить

  2. А як співали на семінарах, на семи іноземних мовах. Учні Остапа Бендера.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.