У Хмельницькому не вистачає 85,5 га зелених насаджень – Діпромісто

За розрахунками державного підприємства «Діпромісто», відповідно до норм забезпечення зелених насаджень на одного мешканця, Хмельницькому не вистачає 85,5 га зелених насаджень.

Така цифра фігурує у проекті Програми утримання та розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Хмельницького на 2017-2020 рр.

Дослідження науковців ДП «Діпромісто» всіх парків та скверів міста вказують на необхідність проведення: ремонту та реконструкції покриття доріжок, малих архітектурних форм, живоплотів; відновлення структури скверів; створення об’ємних художньо-декоративних композицій; встановлення та ремонт освітлення; збільшення площ квітників та різноманітного асортименту; будівництво нових сучасних атракціонів.

На більш віддалену перспективу для подальшого розвитку рекреаційної зони міста пропонується 6 ділянок загальною площею 262,7 га, а в цілому по місту на перспективу має становити 800,3 га.

Довідка НГП. Загальна площа зелених насаджень міста становить 3698,8 га, у тому числі 250,5 га загального користування.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. Вздовж Південного Бугу на обох хай парк зроблять, аналогічний Національному парку у Нью-Йорку.

  2. Погано науковці рахували! Не враховано те, що мер – дуб та ще й обсаджений липами

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.