Реконструкція каналізаційних очисних споруд Старокостянтинова обійдеться 25 млн. грн

ДП “Державний будівельний комбінат управління справами апарату Верховної Ради” за результатами електронних торгів 19 грудня уклало договір з ТОВ “Гелон Груп” (Київ) на реконструкцію каналізаційних очисних споруд потужністю 5000 м3/добу у Старокостянтинові.

Загальна вартість робіт становить 24 млн. 912 тис. грн, повідомляється у “Прозорро”.

До кінця 2017 року підрядник повинен встановити сучасні механічні решітки очистки стічних вод від крупних домішок; реконструювати споруди біологічної очистки та інші роботи.

Єдиним конкурентом виступило столичне ТОВ “Вулвер” з різницею 9,3% від ціни фірми-переможця.

Як писав НГП, 14 грудня Кабінет Міністрів України збільшив розмір державної субвенції до 10 млн. грн на реконструкцію каналізаційних очисних споруд потужністю 5000 м3/добу у Старокостянтинові.

Довідка НГП. Існуючий комплекс очисних споруд у Старокостянтинові побудований в 1978 році, сумарною потужністю 7000 м³/добу. Вкрай незадовільні показники роботи комплексу очисних споруд створили аварійну ситуацію, пов’язану зі скидом у водоприймач (р. Случ) високих обсягів органічних забруднень (амонійного азоту та фосфору).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.