Видатки на дороги Хмельницького зростуть на майже 10 млн. грн

У 2017 році на утримання та розвиток інфраструктури доріг в міському бюджеті Хмельницького закладено 104 млн. 777,6 тис.грн, в т.ч.: 81 млн. 117,4 тис.грн. – капітальні видатки, 23 млн. 660,2 тис.грн. – поточні видатки,

Про це сказано у пояснювальній записці до бюджету на наступний рікю

Зокрема, на капітальний ремонт вулично-дорожньої мережі міста планується витратити 68 млн. 717,4 тис.грн, поточний ремонт вулично-дорожньої мережі – 23 млн. 660,2 тис. грн., що на рівні призначень 2016 року.

Роботи будуть проводитись на замовлення управлінням житлово-комунального господарства, при цьому перелік вулиць буде погоджено з постійними комісіями з питань планування, бюджету, фінансів та децентралізації та з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

Як писав НГП, у 2016 році з хмельницького міського бюджету виділено 95,8 млн. грн на проведення робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. И куда они эти деньги зарывают? С первым снегом весь асфальт сходит.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.