Хмельницька влада запланувала 7 млн. грн на будівництво будинку для учасників АТО на землі, яку двічі виносили на аукціон

Хмельницька міська рада передбачила 7 млн. грн на будівництво будинку для учасників АТО (в тому числі виготовлення проектно-кошторисної документації).

Про це зазначено у проекті міського бюджету на 2017 рік.

Житло планують звести на проспекті Миру 102/4 В. Площа земельної ділянки – 0,375 га.

%d1%80%d0%b5%d1%94%d1%81%d1%82%d1%80

 

%d0%ba%d0%b0%d0%b4%d0%b0%d1%81%d1%82%d1%80

Прикметно, що ця земельна ділянка (кадастровий номер 6810100000:18:002:0079) двічі виносилася на аукціон з продажу прав на оренди.

Зокрема, у 2010 році з цільовим призначенням під будівництво об’єкту комерційного призначення і у 2013-ому як окремий лот для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 17

 1. Молодці, нарешті хтось починає будувати житло для героїв

  • Молодець Сашко Симчишин !!! А потрібно запитати тих, хто був при владі до нього, куди йшли гроші – коли не було війни ???

   • По моему, такую сумму тратить на обеспечение незначительного числа участников боевых действий на территории проведения АТО в Донецкой и Луганской областях, не целесообразно. Им выделяется земля, кое где даются квартиры по “договорам” партнерства. При том, не исключено, что выделятся будет тем, кто и на передовой не был, не слышал свиста пули возле уха, а больше фоткался с автоматом и на броне в чистенькой новой форме, с сытым и грозным лицом.

 2. Який цікавий код цільового призначення земельної ділянки, якого немає в класифікаторі видів цільового призначення земель. Сподіваюсь до початку будівництва вони його змінять, щоб він відповідав намірам забудови. Я не зовсім компетентний в земельних питаннях, а хіба це неважливо що земля знаходиться у державній власності, а не в комунальній. Міська рада може нею розпоряджатися? Чи це просто початок чергової схеми відкату землі “на блоагое дело”?

 3. Хто більш-менш знається на будівництві, той скаже, що 7 млн. на будівництво це дрібниця. Хіба що котедж на дві сім’ї і не більше.

  • Мало, але на початок достатньо. Потім треба додавати. Будинок на 50 квартир це 15 мільйонів

  • Пусть Симчишин откажется от сомнительного “поточного” ремонта малого зала, а это еще 100 штук гривасов,- и может выйдет коттедж на три семьи. Кстати, “спынным мозгом чувствую”, что тот договор несколько сомнительный. На сайте PROZORRO ни одной расшифровки статьи затрат по смете. Да! А кто будет строить? Снова фирмочка-однодневочка с уставным капиталом баксов 100? Если Вы строитель – можем поболтать

 4. 15 млн на 50 квартир дуже мало. Якщо цей “Анонімний” може побудувати за ці кошти, то нехай укладає договір підряду з міською радою, а потім буде добудовувати за свої власні кошти. Житловий будинок для воїнів АТО це не пуста коробка, після чого власникам квартир ще треба докласти чималу суму для всіх опоряджувальних робіт. Тільки проект та зовнішні мережі потянуть чималу суму, тому 7 млн. для вирішення першочергових питань та початку будівництва в 2017р. це дуже добре.

  • Зорро, якщо ви такий фахівець, то повинні знати, що житло (квартири), споруджені за держбюджетні кошти чи кошти прирівняні до них (наприклад, кошти територіальної громади, як в данному випадку) повинні бути виконані “під ключ”. До цього 2 суттєвих зауваження: на зазначеній земельній ділянці не можна будувати житло (через її розташування навряд воно змінеться); 7 мпн. грн. на рік це “курям на сміх” (на ПКД може не вистачити) та і ті казначейство певно не пропустить через невідповідність цільового призначеня зем. ділянки і наслідки цього, наприклад: відсутність реєстрації декларації про початок буд. робіт та т.п. Так що тут явно якась “оборудка”.

 5. Цільове призначення цієї земельної ділянки можна змінити та будувати на ній те, на що виділяються кошти. Я не є владним працівником, але підтримую владу у цім питанні і не думаю, що мер задумав якусь “оборудку”. Якщо тут щось не чисте, то Симчишину це обійдеться дорого і найперш від тих, хто був в АТО.

  • Великому фахівцю Зорро: “Швидко” можна змінити цільове призначення тільки порушуючи чинні законодавчі норми (правда, в Хмельницькому це робилося і до Скочеляса і при ньому на більшості об’єктів, які зараз будуються / закінчуються будівництвом). Справа в тому, що перед цим неіобхідно змінити зонування, а для цього розробити і затвердити новий генплан міста (перед цим генплан повинен пройти безліч експертиз та погоджень), а це буде коштувати значно більше 7 млн. грн. та здійнюватися досить довго. А чому не виділили нормальну ділянку? Подивимся, і згадаєте мене.

   • В нашій міській адміністрації зараз фахіфці, які були б здатні вирішити питання, необхідні для такого будівництва, … просто відсутні. Є тільки Скочеляс, депутат міської ради та голова відповідного комітету, який такі питання вирішує, скажемо так, “”нефаховими”” методами. Так що Симчишин може просто “недогоняти” і це не його оборудка.

    • Володимир Путенко повний ідіот! Ні уточнюю: тупий ідіот, який не розуміє як змінюється цільове призначення, як виділяються кошти з бюджету. Тупий ідіот, який має багато часу, напевно безробітний, або тунеядець

     • Якщо ти так нервуєш та хамиш, то, значить, я “зачепив” тебе напряму. А щодо досвіду (не буду повністю розкриватись, бо це зараз небезпечно). Скажу тільки наступне: Пару років назад я переміг інспекцію ДАБК м. Києва (відповідна декларація була зареєстрована навіть без хабара). А такого досвіду будівництва за бюджетні кошти (коли фінансування здійснювалося через Центральне казначейство), в т.ч. – і за перше і першу половину другого десятиріччя ХХІ- го століття (в “післямайданні” роки таке будівництво майже не здійснюється) мають одиниці (результат на вулицях багатьох міст України).

 6. Шановні ! Не сваріться. У цім житті нам і так важко. Давайте спілкуватись чемно. З повагою, ЗОРРО,

 7. Кто знает как будут распределять квартиры АТОшникам в какой очерёдности??? Я например инвалид войны и претендую на 2-х комнатную квартиру, стою в очереди уже второй год!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.