Будівництво будинку культури на 500 місць у Теофіполі затягнуло 28,5 млн. грн

Державне підприємство «Хмельницька обласна служба єдиного замовника» за результатами електронних торгів 14 грудня уклало угоду з ПП “Вектор-М” (Хмельницький) на будівництво будинку культури на 500 місць у Теофіполі загальною вартістю 28 млн. 580 тис. грн.

Про це повідомляється у системі “Прозорро”.

Підрядник протягом 2016-2017 років має встановити металопластикові вінка, двері, постелети підлогу, улаштувати сцену із суфлерською будкою та оркестровою ямою, змонтувати глядацьку залу, збудувати двоє евакуаційних сходів, провести систему водопостачання і водовідведення, підвести опалення, здійснити благоустрій території будинку культури.

Фото з "Вікіпедії"

Фото з “Вікіпедії”

Єдиним конкурентом на тендері виступило ТОВ “Будівельна виробнича компанія “Форвард Плюс”, цінова пропозиція якого була вищою на 0,02%.

Засновником ПП «Вектор-М» є Віктор Куриляк.

За інформацією сайту Теофіпольської РДА, 12 грудня керівництво району прибуло до будинку культури, щоб перевірити початок ремонтних робіт.

Крім цього, інвестиційний проект “Будівництво будинку культури на 500 місць в смт Теофіполь” розміщений на сайті Державного фонду регіонального розвитку. Загальний обсяг фінансування – 20 млн. грн.

Як відомо, у серпні 2013 року ДП «Хмельницька обласна служба єдиного замовника»уклало угоду з ТОВ «Поділля Еко-Буд» на будівництво будинку культури на 500 місць в смт. Теофіполь. Тоді вартість угоди становила 14,48 млн грн. Фірма, яка перемогла на тендері, мала стосунок до діючого на той час директора департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Хмельницької облдержадміністрації Олега Вівчурка.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Я правильно розумію це приміщення колишнього універмагу?

  2. Будинок культури в Теофіполі – “Вектор-М”
    Стадіон “Поділля” – “Вектор-М”
    Нормально підійшли підприємці до служби замовника

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.