Дві тисячі кам’янчан отримали матеріальну допомогу на півмільйона гривень

Цього року з міського бюджету Кам’янця-Подільського призначено одноразову матеріальну допомогу на понад 500 тисяч гривень.

Призначення цих виплат здійснюється в рамках міської комплексної програми «Турбота на 2012-2016 роки». А також за результатами засідань комісій з надання одноразової матеріальної допомоги, яка діє при департаменті соціального захисту. Цьогоріч було проведено 45 таких засідань, інформують у міській раді.

Так, станом на 16 грудня з міської казни призначено допомогу 2 тис. 336 заявникам на суму 571 тис. 400 грн. Зокрема, 238 учасникам АТО та їхнім сім’ям на 88 тис. 500 грн.

У зв’язка зі скрутним матеріальним становищем одноразову матеріальну допомогу надано також людям з обмеженими можливостями, учасникам Великої Вітчизняної війни та учасникам бойових дій, дітям війни, пенсіонерам, малозабезпеченим, сім’ям загиблих, чорнобильцям, іншим категоріям.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. хе-хе,
    в Хмельницькому 14 тисяч хмельничан на суму 12 мільйонів 200 тисяч гривень.

    • Налоги с базара великая сила!!!

      • Вася таки Вася. З базара платять єдиний податок 137 гривень перша група і 264 гривні друга група. Це копійки. Новатор чи укрелектоапарат, а цемзавод набагато платить з ПДФО більше.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.