У Хмельницькій області зафіксований новий випадок Африканської чуми свиней

На СТОВ “Агрофірма «Маяк» (Полонне) 14 грудня було зареєстровано загибель свиней.

Як повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби, при дослідженні відібраних проб біоматеріалу в Державному науково-дослідному інституті з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи виявлено діагноз на африканську чуму свиней (АЧС).

З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалаху АЧС сьогодні проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Полонській райдержадміністрації, рішенням якої затверджено план з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичного осередку, зон захисту та нагляду.

Для координації виконання заходів в Хмельницьку область виїхали спеціалісти Держпродспоживслужби та Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи. В осередку захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення поширення збудника АЧС.

За попередньою інформацією в СТОВ «Маяк» утримується близько 5600 голів свиней.

Довідково. З початку 2016 року в Хмельницькій області зареєстровано 5 випадків АЧС в Дунаєвецькому, Летичівському, Новоушицькому, Староконстянтинівському та Полонському районах.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Таке враження, що нам цю чуму завозять. Спочатку вся Вінницька область, а тепер, по черзі всі райони Хм. області. Хтось хоче, щоб Україну заполонило польське сало та м’ясо…

    • Польское сало дорогое. Привезти из Франции дешевле чем купить в Польше. Негры и арабы французские сало не едят. А белые предпочитают гусиков.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.