Голова Хмельницької ОДА шукає собі заступника на зарплату 8615 грн

Хмельницька ОДА проводить конкурс на зайняття вакантної посади категорії “Б” – заступника голови обласної державної адміністрації.

Таке повіомлення з’явилося на сайті Нацагентства з питань держслужби.

Загальні вимоги до кандидатів зводяться до досвіду роботи на посадах державної служби категорій “Б” чи “В”, служби в ор­ганах місцевого самоврядування, або досвіду роботи на керівних посадах підприємств не менше двох років; вільного володіння державною мовою.

Також претенденти мають мати вищу освіту за ступенем спеціаліста, магістра; орінєтуватися у законодавстві, у тому числі в законах по децентралізації; володіти комп’ютером на рівні досвідченого користувача.

Посадовий оклад становить 8615 грн, плюс інші виплати, відповідно до Закону України “Про державну службу”.

Строк подання документів – до 29 грудня 2016 року включно. Документи приймаються за адресою: 29005, м. Хмельницький, майдан Незалеж­ності, 2, каб. 211-212.

Як відомо, діючий голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук має одного заступника. На решті керівних посадах працюють тимчасово виконуючі обов’язків.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

  1. Ще одного? Скільки їх і навіщо стільки їх?

  2. Там і корнея не потрібно

  3. Заступника з яких питань?

  4. Явно прослідковується формальність у проведенні цього конкурсу. Де видно обсяг посадових обовязків цього службовця ? Чи це просто буде старший куди пошле губернатор ?

  5. 15 грудня відбувся Форум об’єднаних громад, на якому прем’єр-міністр України Володимир Гройсман виступив з промовою. Основний акцент доповіді був зроблений на те, що землі поза межами населених пунктів мають бути передані в управління об’єднаних територіальних громад, і Уряд готовий внести відповідний законопроект до Парламенту -http://decentralization.gov.ua/news/item/id/3896

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.