За півмісяці до кінця року мер Старокостянтинова має освоїти додаткових 5 млн. грн з держбюджету

Кабінет Міністрів України збільшив розмір державної субвенції з 5 млн. грн до 10 млн. грн на реконструкцію каналізаційних очисних споруд потужністю 5000 м3/добу у Старокостянтинові.

Про це зазначено у постанові КМУ від 14 грудня №935.

Таким чином, уряд здійснив розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку у 2016 році.

Як писав НГП, 19 жовтня уряд виділив 5 млн. грн на очисні споруди Старокостянтинова.

Довідка НГП. Старокостянтинівський міськвиконком за результатами тендера 3 листопада 2015 року уклав угоду з місцевим ТОВ “Альфа-газ” на реконструкцію очисних споруд та мереж каналізації житлового мікрорайону ІІ залізничного вокзалу Старокостянтинова.

Загальна вартість угоди становила 6 млн. 922 тис. грн.

Протягом 2015-2016 років підрядник мав привести до ладу очісні та каналізацію у мікрорайоні міста, який 20 років потопає у нечистотах.

За даними сайту “Старокостянтинів небайдужий”, директор ТОВ “Альфа-газ” Віталій Скоп вважається наближеним до міського голови Миколи Мельничука. Його фірма виконує основні підрядні роботи у комунальній сфері міста.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Тяжело придется бедолаге. Успеть раздерибанить до 31 декабря можно и не успеть.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.